Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 30 stycznia 2001, 10:11

Zapowiedź Legends of Might and Magic

Gry osadzone w świecie Might&Magic już od wielu lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Jedną z tajemnic sukcesu całych serii wydawanych przez 3DO jest po prostu ich różnorodność. Miłośnicy strategii mają Heroes, zwolennicy klasycznego RPG – już osiem części Might&Magic, natomiast osoby lubiące gry przygodowe ostatnio otrzymały Crusaders of M&M. Programiści bardzo szybko postanowili zapełnić kolejną lukę – przygotowali grę akcji FPP/TPP przeznaczona dla rozgrywek wieloosobowych.

Gry osadzone w świecie Might&Magic już od wielu lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Jedną z tajemnic sukcesu całych serii wydawanych przez 3DO jest po prostu ich różnorodność. Miłośnicy strategii mają Heroes, zwolennicy klasycznego RPG – już osiem części Might&Magic, natomiast osoby lubiące gry przygodowe ostatnio otrzymały Crusaders of M&M. Programiści bardzo szybko postanowili zapełnić kolejną lukę – przygotowali grę akcji FPP/TPP przeznaczona dla rozgrywek wieloosobowych. Cały projekt otrzymał nazwę Legends of Might and Magic Zapraszam do lektury zapowiedzi, tego ciekawie zapowiadającego się tytułu.

"...Jeszcze kilka miesięcy temu gra miała być właśnie komputerową grą RPG z elementami gry akcji. Jednak w umysłach programistów z New World Computing nastąpiła gwałtowna zmiana i teraz „Legendy” będą już koncentrować się na czystej akcji. Akcenty RPG mają w niewielkim stopniu się pojawiać, ale podejrzewam, że nie będzie ich tam więcej niż, na przykład, w Unrealu. Otrzymamy więc prawdopodobnie coś na kształt Counter-Strike, tyle że zamiast broni maszynowej, posługiwać się będziemy mieczami, siekierami, kuszami i tym podobnymi rodzajami broni. Czy wyjdzie to grze na dobre ? Przyjrzyjmy się jej nieco bliżej..." - Jeż

Zapowiedź Legends of Might and Magic