Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 stycznia 2001

Nowe informacje na temat Project IGI

Mariusz Klamra, 4 stycznia 2001, 20:27

Dla fanów gry Project IGI mamy dwie wiadomości, jedną dobrą i jedną złą. Dobra to ta, że jest planowana druga część tej bardzo dobrej (przynajmniej według nas) gry. Powinna się pojawić w sprzedaży pod koniec tego roku. Natomiast zła jest taka, że w nadchodzącym patchu nie będzie dalej trybu multiplayer.

Najważniejsze gry XX wieku - cz.3 ostatnia

Sznur, 4 stycznia 2001, 18:50

Ostatnie pięć pozycji, które wstrząsnęły przemysłem gier komputerowych w XX wieku, a także graczami, którzy przez dłuższy czas nie mogli otrząsnąć się z wrażenia jakie na nich wywarły te tytuły.

CD Projekt podpisuje umowę z następnym producentem gier

Sznur, 4 stycznia 2001, 18:38

CD Projekt, dystrybutor gier m.in. takich firm jak Interplay czy Blizzard, poinformował o zawarciu porozumieniu z niemieckim producentem i wydawcą gier JoWooD Productions.

Poradnik do No One Lives Forever

Solnica, 4 stycznia 2001, 15:39

Opublikowaliśmy dzisiaj krótki poradnik do No One Lives Forever. Zawiera on kilka podstawowych uwag pomocnych w trakcie zabawy jak również opis broni dostępnej dla naszej agentki.

Recenzja: Hitman Codename 47

Soulcatcher, 4 stycznia 2001, 14:35

Hitman dzieło - duńskich twórców z wytwórni IoInteractive to gra, która jako kolejna w ubiegłym roku przełamała bariery jednego, ściśle określonego gatunku, tworząc nową jakość w historii rozrywki komputerowej.

Poradnik do Giants: Citizen Kabuto na GameSpy

Solnica, 4 stycznia 2001, 13:39

GameSpy.com zamieścił u siebie pierwszą z trzech części ich poradnika do Giants: Citizen Kabuto. Obejmuje ona cheaty, kilka ogólnych porad oraz opis zadań do wykonania i przeciwników z którymi przyjdzie nam walczyć podczas wykonywania misji w których sterujemy Meccarynami.

DotComGuy na wolności

Mariusz Klamra, 4 stycznia 2001, 12:27

Nie wszyscy może pamiętają, ale nieco ponad rok temu niejaki Mitch Maddox zmienił swoje nazwisko na DotComGuy i postanowił spędzić rok nie wychodząc z domu, żyjąc tylko tym co udało mu się zamówić przez Internet. „Świr” to słowo które od razu przychodzi na myśl, ale, biorąc pod uwagę 100.000 USD premii za takie poświęcenie, odpowiedniejszym jest chyba „cwaniak”.

Nowe screeny z Emperor: Battle for Dune

Solnica, 4 stycznia 2001, 11:22

Na oficjalnej stronie poświęconej najnowszej grze z Westwood Studios – Emperor: Battle for Dune umieszczone zostały dwa nowe screeny z przerywników filmowych które będą występować w grze.

Nowa wersja GLSetup

Solnica, 4 stycznia 2001, 11:01

Pojawiła się najnowsza wersja popularnego programu narzędziowego GLSetup. Dostępna wersja public beta oznaczona została numerkiem 118.

Mafia: Nowe screeny

Solnica, 4 stycznia 2001, 09:51

Mafia to gra akcji 3D w której będziecie mieli okazję wcielić się w rolę gangstera pracującego na zlecenie organizacji przestępczych i przenieść się w klimaty Ameryki z lat 30tych XX wieku. Serwis Avault umieścił właśnie na swoich stronach dwa świeżutkie screeny z tej gry.