Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 stycznia 2001

Legend of Might & Magic grą akcji w stylu Unreal Tournament

Soulcatcher, 11 stycznia 2001, 20:36

Zła wiadomości dla fanów cRPG i serii Might & Magic. Następną grą, która miała rozgrywać się w świecie M&M jest Legend of Might & Magic pierwotnie pomyślana jako multiplayerowy cRPG. Niestety wygląda na to że plany zostały zmienione. Gra zaczyna przypominać drużynową grę akcji z wieloma misjami do wykonania podobną do Unreal Tournament.

Saga Rodu Settlers

Soulcatcher, 11 stycznia 2001, 20:04

Zapraszamy do sentymentalnej podróży przez czas i przestrzeń w krainę małych pracowitych Settlersów opisaną w artykule „Saga rodu Settlersów”

Coś dla miłośników Fallouta

Mariusz Klamra, 11 stycznia 2001, 19:06

Wszystkim czekającym na X-Com czy Fallout 3 polecamy śledzenie bardzo ciekawie zapowiadającej się gry Paradise Cracked. Jest to taktyczna strategia/cRPG utrzymana w cyberpunkowym klimacie science-fiction.

Opłaty za czytanie newsów?

Mariusz Klamra, 11 stycznia 2001, 17:33

Profesjonalne serwisy informacyjne o grach w USA przeżywają trudne chwile. Słyszy się plotki o reorganizacjach, zmianach a nawet o zamykaniu się najsłabszych finansowo. W związku z tym pojawiły się dość absurdalne informacje o zamiarze wprowadzenia opłat za czytanie informacji na niektórych serwisach.

Podkładki pod myszkę z logo EverQuest'a

Solnica, 11 stycznia 2001, 17:09

Firma EverGlide uzyskała licencję na wykorzystanie logo gry EverQuest na produkowanych przez nią podkładkach pod myszki.

Trwają prace nad historyczną strategią Waterloo: Napoleon's Last Battle

Sznur, 11 stycznia 2001, 12:52

Strategy First zdecydowało się finansować prace nad strategiczną grą Waterloo: Napoleon's Last Battle nad którą pracuje zespól Breakaway Games z Kanady. Waterloo: Napoleon's Last Battle będzie grą strategiczną czasu rzeczywistego opartą na enginie znanym z Sid Meier's Gettysburg.

Rok 2000 w grach gorszy od 1999?

Mariusz Klamra, 11 stycznia 2001, 12:30

Jak zwykle po zakończeniu roku wiele serwisów o grach publikuje artykuły podsumowujące miniony rok. Bardzo ciekawy, bo oparty nie na subiektywnych odczuciach lecz na liczbach, zamieścił serwis GoneGold.

Recenzja Combat Mission

Mariusz Klamra, 11 stycznia 2001, 11:49

Zapraszamy do lektury recenzji mało znanej gry strategicznej pod tytułem Combat Mission. Można w niej przeczytać, dlaczego zasłużyła na bardzo wysoką ocenę i tytuł „Rekomendacja GRY-OnLine”.

Rage Software pracuje nad Hostile Waters: Antaeus Rising

Solnica, 11 stycznia 2001, 09:42

Hostile Waters: Antaeus Rising to najnowsza pozycja nad którą pracuje obecnie zespół Rage Software a która wydana zostanie w drugim kwartale tego roku przez 14 Degrees East.