Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 stycznia 2001

Czy download starych gier jest piractwem?

Mariusz Klamra, 19 stycznia 2001, 20:52

Przy okazji zamieszczenia przez GameSpy bardzo ciekawego przeglądowego artykułu pod tytułem „Historia Gier Komputerowych: Światy w Pudełkach”, ponownie rozgorzała dyskusja nad tym, czy udostępnianie do downloadu starych tytułów gier jest piractwem.

Duke Nukem Forever na cenzurowanym

Mariusz Klamra, 19 stycznia 2001, 20:30

Jak donosi The Register, firma 3D Realms czyli producent Duke Nukem Forever a w szczególności jej właściciel George Broussard ma własny pogląd na tzw. „wolność prasy” i dość nietypowe metody marketingu.

Zwiastun "Władcy Pierścieni" w Internecie

Mariusz Klamra, 19 stycznia 2001, 19:18

Nie jest to wiadomość z dziedziny gier, ale zapewne wielu z Was zainteresuje informacja, że właśnie w Internecie pojawił się pierwszy filmowy zwiastun pierwszej części trylogii „Władcy Pierścieni” J.R.R. Tolkiena.

Recenzja Panzer General III: Scorched Earth

Solnica, 19 stycznia 2001, 17:00

Panzer General III: Scorched Earth to przedstawiciel tak zwanych strategii turowych, gier w których to taktyczne planowanie a nie jedynie szybkie klikanie myszką decyduje o zwycięstwie. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zamieszczonej dziś na naszych stronach recenzji tej gry.

Nowe lokalizacje LEMu

Solnica, 19 stycznia 2001, 15:48

Dział lokalizacyjny firmy Licomp Empik Multimedia (LEM) poinformował o rozpoczęciu prac nad dwoma nowymi tytułami.

Infogrames nie wyda Stunt GP

Solnica, 19 stycznia 2001, 15:05

Infogrames poinformował dziś o usunięciu ze swojego planu wydawniczego gry Stunt GP której producentem jest Team 17.

Oficjalny dodatek do Sudden Strike wczesną wiosną

Mariusz Klamra, 19 stycznia 2001, 14:41

Firma CDV, wydawca Sudden Strike - realistycznego RTSa z akcją osadzoną w okresie II wojny św., ogłosiła datę wydania oficjalnego dodatku do gry. Wersja niemiecka pojawi się na początku kwietnia, zaś angielska w miesiąc później.

Might and Magic VIII PL w tłoczni

Solnica, 19 stycznia 2001, 11:27

Do tłoczni trafiła już polska wersja gry Might & Magic VIII. W sklepach powinna pojawić się jeszcze w styczniu a jej cena ustalona została na 79 PLN.

Oni - opisy ciosów

Solnica, 19 stycznia 2001, 01:03

Zgodnie z obietnicami autorów, na oficjalnej stronie poświęconej grze Oni z Gathering of Developers (GOD) pojawiły się opisy pierwszych specjalnych ciosów tzw. „kombosów” po opanowaniu których będzie można niezwykle skutecznie eliminować przeciwników stojących na drodze bohaterki gry.

Złoty Blade of Darkness

Solnica, 19 stycznia 2001, 00:53

Jeden z hiszpańskich serwisów poświęconych grom (Area66) podał nieoficjalną jeszcze informację z której wynika, iż produkcja Severance: Blade of Darkness - gry akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby z Rebel Act Studios weszła w fazę gold, czyli gra została oddana do powielania.

Fallout Tactics Bonus CD

Solnica, 19 stycznia 2001, 00:46

Ostatnimi czasy modne stało się dołączanie do gier zamawianych w systemie pre-order, bonusowych CD zawierających jakieś dodatkowe atrakcje. Podobnie będzie z Fallout Tactics: Brotherhood of Steel, wydawanym przez Interplay.