Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 stycznia 2001

Czy tanie gry nie są zbyt tanie?

Mariusz Klamra, 24 stycznia 2001, 20:33

Ostatnio na rodzimym rynku wydawniczym można zauważyć pozytywne dla nas, graczy, tendencje.Na szczególną pochwałę zasługuje inicjatywa firmy CODA, która rozpoczęła wydawanie w cenie niecałych 30 PLN serii „SUPERGRA”, debiutującej interesującą pozycją Deep Space 9: The Fallen. Zapraszając do lektury świeżo opublikowanej recenzji i poradnika do tej gry chcielibyśmy zachęcić Was do dyskusji na temat możliwości dalszego obniżania cen gier w Polsce.

Komiksowy X-Man na PC

Sznur, 24 stycznia 2001, 20:20

Activision postanowiło iść za ciosem i zapowiedziało przeniesienie następnej postaci komiksowej w świat gier. Po wczorajszej informacji o umowie z Mucky Foot dotyczącej gry Blade, dzisiaj podpisała kolejną, również z brytyjską firmą Warthog, która ma być producentem gry X-Man, opartej na znanej postaci z komiksów.

Oficjalna Strona Clive Baker's Undying

Sznur, 24 stycznia 2001, 19:45

Electronic Arts otworzył oficjalną stronę gry Clive Baker's Undying. Gra akcji FPP, oparta na zmodyfikowanym engine Unreal Tournament, utrzymana w konwencji makabrycznego horroru, przeznaczona będzie zdecydowanie dla pełnoletnich miłośników gier.

Wygraj w Red Alert 2 z twórcami gry

Mariusz Klamra, 24 stycznia 2001, 18:16

Wszystkim maniakom Red Alert 2 polecamy sieciowy pojedynek Westwood kontra reszta świata, który odbędzie się dziś a właściwie jutro w nocy (początek o drugiej nad ranem naszego czasu) na amerykańskim serwerze Red Alert 2.

Zulu War - nowa strategia turowa

Solnica, 24 stycznia 2001, 17:01

Mało znana firma Twilyt Productions pracuje obecnie nad Zulu War - strategią turową której akcja umiejscowiona została na czarnym lądzie w czasach wojen pomiędzy rdzennymi mieszkańcami kontynentu a próbującymi skolonizować te tereny Brytyjczykami.

Zapowiedź Icewind Dale: Heart of Winter

Solnica, 24 stycznia 2001, 12:53

Wydana w połowie zeszłego roku Icewind Dale miała być swego rodzaju przekąską dla wszystkich fanów oczekujących na pojawienie się upragnionego „Baldurs Gate 2”, nieoczekiwanie odniosła jednak o wiele większy sukces niż się spodziewano, podbijając serca wielu graczy z całego świata. Idąc za ciosem Black Isle Studios postanowiła stworzyć dodatek do tej gry, dzięki któremu ponownie będzie można przenieść się do skutej lodem krainy i przeżyć tam kolejne ciekawe przygody. Co nowego w nim znajdziemy? Po odpowiedź zapraszam do zamieszczonej dziś na naszych stronach zapowiedzi tego tytułu.

Nowa gra z LucasArts

Michał Bobrowski, 24 stycznia 2001, 10:26

Po okresie względnej ciszy LucasArts zapowiada kolejną pozycję osadzoną "Dawno temu, w odległej galaktyce...". Jako fabułę nowej gry wykorzystano wątek z I części Gwiezdnej Sagi tj. inwazję na planetę Naboo.

Potrzebna pomoc przy lokalizacji Gabriel Knight 3

Solnica, 24 stycznia 2001, 10:22

Centrum Łowcy Cieni, polska strona poświęcona grom z serii Gabriel Knight, poszukuje chętnych do pomocy przy polonizacji trzeciej części przygód Gabriela.

Sacrifice opóźnione, Kingdom Under Fire w sklepach

Solnica, 24 stycznia 2001, 10:11

CD Projekt poinformował dziś o przesunięciu o kilka dni polskiej premiery Sacrifice, w wyniku czego gra ta pojawi się w sklepach dopiero 30 stycznia. Opóźnienie spowodowane zostało niezwykle napiętym planem wydawniczym i kłopotami technicznymi wynikłymi z niemalże równoległej premiery dwóch tytułów: Sacrifice i Kingdom Under Fire.

Wyniki ostatniej ankiety: Czy kupisz Legends of Might and Magic jeżeli okaże ...

Soulcatcher, 24 stycznia 2001, 01:22

54 % z was odpowiedziało „Nie”, hmm ... my też mamy na ten temat mieszane uczucia, ale może ostatecznie nie będzie tak źle, przecież większość z nas lubi serię Might & Magic a przecież granie online jest coraz bardziej popularne.