Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 stycznia 2001

Zamknięto wszystkie aukcje przedmiotów i postaci z EverQuesta na eBay

Sznur, 22 stycznia 2001, 19:31

Firma Sony Entertainment zakazala jednemu z najwiekszych amerykanskich sklepów internetowych eBay posrednictwa w handlu przedmiotami i postaciami z gry EverQuest. Dotychczas zainteresowanie kupujacych i sprzedajacych bylo tak duze, ze eBay otworzyl calkowicie odrebny dzial, a ceny wysoko rozwinietych postaci przekraczaly nawet 1000$.

Niepewna przyszłość Counter-Strike w Sieci

Mariusz Klamra, 22 stycznia 2001, 18:26

Firma Flipside.com, która między innymi jest operatorem serwerów Sierry Won.net, popadła w poważne tarapaty finansowe i ogłosiła zwolnienia ponad 40 osób ze swoich amerykańskich filii. Może to być poważny problem dla wszystkich miłośników grania w Internecie w Half-Life i jego liczne mody, w tym tak popularnego Counter-Strike.

Aktualizacja poradnika do gry: Baldur's Gate II: Shadows of Amn

Soulcatcher, 22 stycznia 2001, 17:13

Wprowadziliśmy poprawki do wcześniej opublikowanych części poradnika oraz dodaliśmy opisy nowych lokacji.

Recenzja Vampire the Masquerade: Redemption

Mariusz Klamra, 22 stycznia 2001, 14:08

Zapraszamy do lektury recenzji „Vampire The Masquerade: Redemption” autorstwa nieocenionego Voida. Zapewniam, że nawet jeśli czytaliście już wcześniej inne recenzje tej gry lub w nią graliście, na pewno przeczytacie ją z zapartym tchem.

Nasz człowiek w Białym Domu

Michał Bobrowski, 22 stycznia 2001, 13:07

Miłą sercu każdego gracza ciekawostkę można dostrzec w opisach zamieszczanych przez większość zagranicznych agencji informacyjnych dotyczących dopiero co zaprzysiężonego prezydenta USA.

Black & White przebije komercyjny sukces Diablo II?

Mariusz Klamra, 22 stycznia 2001, 12:49

Niecierpliwie oczekiwana premiera gry Petera Molyneux Black & White ma szansę stać się komercyjnym wydarzeniem roku.

Counter-Strike inaczej czyli cheaty które zawiodły

Mariusz Klamra, 22 stycznia 2001, 12:21

Gracze Counter-Strike pogodzili się już chyba z faktem, że cheaty są nieodłączną częścią tej gry. Większość jest dobrze znana, jednak są takie, które z różnych powodów pozostały w cieniu. Serwis Planet Half-Life zamieścił ciekawy artykuł pod wymownym tytułem „Cheats That Failed”.

Nowy Polski Serwis – Ultima Worlds Online: Origin

Soulcatcher, 22 stycznia 2001, 11:47

Powstał pierwszy w Polsce tematyczny serwis dotyczący UO2. Twórcy tej strony podobnie jak Redakcja GRY-OnLine czekają z niecierpliwością na nowe wcielenie świata Ultimy.

Nowe informacje o Civilization 3

Michał Bobrowski, 22 stycznia 2001, 11:37

Na oficjalnej stronie Civilization 3 pojawił się wywiad z osobami zaangażowanymi w przygotowanie tego produktu. Znajdziemy tam również informacje na temat planowanych zmian i usprawnień.