Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 stycznia 2001

Diablo 2: Lord of Destruction

Solnica, 25 stycznia 2001, 20:15

Blizzard Entertainment ujawnił oficjalną nazwę mającego ukazać się mniej więcej w połowie tego roku dodatku do Diablo 2, gry która na całym świecie sprzedała się do tej pory w nakładzie około 2.75 mln egzemplarzy stając się niewątpliwym przebojem zeszłego roku.

Recenzja Gunman Chronicles

Mariusz Klamra, 25 stycznia 2001, 16:49

Zapraszamy do lektury recenzji Gunman Chronicles, futurystycznej wizji Dzikiego Zachodu na engine Half-Life. Fani tej ostatniej gry na pewno nie będą zawiedzeni, a złośliwe opinie mówiące, że jest to tylko rozbudowany MOD do Half-Life, znajdą w niej zdecydowane zaprzeczenie. Gdyby tylko firma Play-it zrobiła coś z tą ceną...

Słabe wyniki światowych potentatów

Mariusz Klamra, 25 stycznia 2001, 16:40

Branża gier ostatnio przeżywa ciężkie chwile. Wczoraj kolejne trzy firmy poinformowały o słabych wynikach. Tym razem są to Sony, Rage i Eidos, który popadł w tarapaty jeszcze przy okazji Daikatany. Mówiło się wtedy nawet o wystawieniu go na sprzedaż.

Delta Force: Land Warrior już wkrótce w sklepach

Solnica, 25 stycznia 2001, 16:18

Firma IM Group poinformowała, iż na początku przyszłego miesiąca (5-6 luty) w sklepach ukaże się gra Delta Force: Land Warrior, w atrakcyjnej cenie 99 PLN.

Do czego będzie podobny Deus Ex 2

Mariusz Klamra, 25 stycznia 2001, 15:45

ION Storm poszukuje ludzi do pracy nad Deus Ex 2. Wśród długiej listy wymagań jest ciekawy ustęp świadczący o tym, że przynajmniej niektórzy producenci potrafią czerpać pomysły ze starych dobrych wzorów.

Nowe informacje na temat ID: HoW

Mariusz Klamra, 25 stycznia 2001, 15:31

Im bliżej do premiery Icewind Dale: Heart of Winter, tym więcej pojawia się szczegółowych informacji na temat tej gry. Na nieoficjalnej liście dyskusyjnej J.E. Sawyer podał wczoraj wiele ciekawych informacji, dotyczących m.in. broni, klas i zmian AI, jak również szczegółowo opisał nowy tryb gry, tzw. Heart of Fury.

Age of Sail II trafił do tłoczni

Solnica, 25 stycznia 2001, 15:28

Produkcja Age of Sail II, najnowszego dziecka firmy Akella weszła w fazę gold, czyli gra ta została oddana do tłoczni do powielania i powinna pojawić się w sprzedaży pod koniec tego miesiąca.

Zapowiedź Settlers IV

Solnica, 25 stycznia 2001, 14:35

To że Blue Byte postanowił stworzyć czwartą z kolei część Settlersów (nie licząc dodatków) świadczy niezbicie o niezwykle dużej popularności tej serii. Co nowego znajdzie się w najnowszej odsłonie Settlersów? Wszystkich, którzy ciekawi są odpowiedzi na to pytanie zapraszam do zamieszczonej dziś na naszych stronach zapowiedzi tego tytułu.

Europa Universalis w tłoczni

Michał Bobrowski, 25 stycznia 2001, 10:31

Strategy First rozpoczęło przygotowania do wypuszczenia na rynek swojego nowego produktu – Europa Universalis. Będzie to gra strategiczna czasu rzeczywistego, w której akcja rozgrywa się w ciągu trzystu bardzo burzliwych lat w historii Europy – od odkrycia Ameryki po okres Wojen Napoleońskich.

Intel obniża ceny

Solnica, 25 stycznia 2001, 09:53

W najbliższy weekend Intel ma zamiar oficjalnie obniżyć ceny swoich procesorów, dobrze poinformowane źródła podają, iż w niektórych przypadkach redukcje cen mogą sięgnąć aż 40%.

Nowy dodatek do Flight Simulator 2000

Michał Bobrowski, 25 stycznia 2001, 09:32

Wilco Publishing poinformowało o bliskiej premierze oficjalnego dodatku do znanego już produktu Microsoftu Flight Simulator 2000, który ukaże się pod nazwą 767 Pilot in Command.

Gorkamorka - wyścigi w świecie Warhammera

Michał Bobrowski, 25 stycznia 2001, 09:25

Miła wiadomość dla miłośników Warhammera 40 000. Programiści z Ripcord Games, znani wcześniej głównie dzięki serii Spec Ops, przygotowują grę wyścigową, w której sterować będziemy uzbrojonymi pojazdami orków rodem z wspomnianego świata.