Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 stycznia 2001

Następna gra oparta o świat "Diuny" Franka Herberta

Sznur, 5 stycznia 2001, 20:18

Dreacatcher Interactive ogłosiła dzisiaj swoje plany wydania przygodowej gry akcji opartej na kultowym cyklu science fiction Franka Herberta "Diuna".

Z 2 : Steel Soldiers nadciąga

Mariusz Klamra, 5 stycznia 2001, 19:15

Dla wszystkich, którzy pamiętają bardzo sympatyczną gierkę pod nazwą Z (ale nie tylko dla nich) dobra wiadomość: Z 2 nadchodzi dużymi krokami i powinien pojawić się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Project IGI 2 - sprostowanie

Mariusz Klamra, 5 stycznia 2001, 19:09

Sprostowanie do wczorajszej wiadomości o Project IGI – okazała się nieprawdziwa.

Recenzja Airfix Dogfighter

Solnica, 5 stycznia 2001, 17:53

Airfix Dogfighter to jedna z ciekawszych gier zręcznościowych, które ukazały się na rynku w ostatnim czasie. Na pierwszy rzut oka może się wydawać że jest to pozycja przeznaczona głównie dla dzieci, okazuje się jednak że także dorośli znajdą w niej coś dla siebie.

Xbox od bratanków

Mariusz Klamra, 5 stycznia 2001, 16:29

Firma Flextronics, która będzie produkować konsole Xbox na zlecenie Microsoftu, ogłosiła że produkcja będzie odbywała się w jej fabrykach na Węgrzech. Ponieważ Flextronics ma również duży zakład w Polsce, spróbowaliśmy się dowiedzieć, czy jest szansa na Xboxa z Polski.

Rune: Nowe mapy

Solnica, 5 stycznia 2001, 13:27

Miła wiadomość dla fanów Rune, gdyż na sieci ukazały się niedawno dwie dodatkowe nowe mapy przeznaczone właśnie dla tej gry.

Myth III i Age of Wonders 2 na początku 2002 roku

Sznur, 5 stycznia 2001, 12:35

W promocyjnym kalendarzu wydawcy Gathering of Developers znalazły się informacje o dwóch nowych tytułach. Mają to być Myth III: The Wolf Age i Age of Wonders 2: The Wizard's Throne, sequele do bardzo znanych gier.

Licencja Michelin Race of Champions dla Activision

Solnica, 5 stycznia 2001, 12:09

Firma Activision podpisała porozumienie z pochodzącą z Monako firmą International Media Productions dotyczące praw do nazwy Michelin Race of Champions, jednej z najsławniejszych międzynarodowych imprez rajdowych.