Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2001, 13:39

autor: Solnica

Poradnik do Giants: Citizen Kabuto na GameSpy

GameSpy.com zamieścił u siebie pierwszą z trzech części ich poradnika do Giants: Citizen Kabuto. Obejmuje ona cheaty, kilka ogólnych porad oraz opis zadań do wykonania i przeciwników z którymi przyjdzie nam walczyć podczas wykonywania misji w których sterujemy Meccarynami.

GameSpy.com zamieścił u siebie pierwszą z trzech części ich poradnika do Giants: Citizen Kabuto. Obejmuje ona cheaty, kilka ogólnych porad oraz opis zadań do wykonania i przeciwników z którymi przyjdzie nam walczyć podczas wykonywania misji w których sterujemy Meccarynami czyli kosmitami którzy wylądowali na planecie.

Giants: Citizen Kabuto to jedna z ciekawszych pozycji wydanych w ostatnim czasie przez Interplay. Dość trudno zaklasyfikować ją do konkretnego ze znanych gatunków gier, można w niej znaleźć zarówno elementy gry akcji jak i typowego RTS’a. Gra ta została bardzo pozytywnie przyjęta przez wielu ludzi na całym Świecie, warto więc zaczekać na jej polską premierę, która niestety nastąpi prawdopodobnie dopiero pod koniec lutego.

GameSpy: Giants Guide cz.1