Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2019, 19:42

autor: Entelarmer

Cyberpunk 2077 bez bonusowych DLC za pre-order

Studio CD Projekt RED wypowiedziało się w sprawie bonusów dołączanych do zamówień przedpremierowych Cyberpunka 2077. Deweloper zaprzeczyli, jakoby gracze mieli otrzymać dodatkową zawartość w grze za wcześniejszy zakup.

Polskie studio nie planuje dodatkowych DLC dla najszybszych nabywców. - Cyberpunk 2077 bez bonusowych DLC za pre-order - wiadomość - 2019-07-24
Polskie studio nie planuje dodatkowych DLC dla najszybszych nabywców.
Cyberpunk 2077 w skrócie:
  • producent/wydawca: CD Projekt RED
  • gatunek: RPG
  • platformy sprzętowe: PC, XONE, PS4
  • data premiery: 16 kwietnia 2020 roku

Do premiery Cyberpunka 2077 pozostało jeszcze wiele miesięcy, ale – zgodnie z panującą modą – dawno już pojawiła się opcja nabycia produkcji. Nie liczcie jednak na jakiekolwiek bonusy w grze za wcześniejszy zakup. Jeden z fanów postanowił zapytać studio CD Projekt Red (via Reddit), czy nabywcy otrzymają dodatkową zawartość za złożenie zamówienia przedpremierowego. Twórcy zapewnili, że wszyscy otrzymają dokładnie taką samą grę, bez względu na to, kiedy kupią Cyberpunka 2077.

Trzeba przyznać, że CD Projekt RED niespecjalnie stara się zachęcać graczy do wcześniejszego zakupu swojej produkcji (przynajmniej nie prezentami) – jedynym bonusem jest unikatowy brelok, dołączany przez wiele sklepów. Niemniej nabywcy Cyberpunka 2077 i tak otrzymają garść cyfrowych upominków, takich jak ścieżka dźwiękowa z gry, tapety oraz podręcznik papierowego Cyberpunka 2020. Niewykluczone też, że twórcy dostarczą sporo darmowych DLC, jak miało to miejsce w przypadku Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu. Inna sprawa, że Polacy nieprzesadnie muszą się wysilać, by przekonać potencjalnych nabywców. Cyberpunk 2077 od początku budził sporo emocji, a dla wielu ogłoszenie daty premiery z udziałem Keanu Reevesa było najbardziej pamiętnym momentem tegorocznych targów E3. Czy tytuł sprosta wygórowanym oczekiwaniom, dowiemy się po premierze. Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Występ Keanu Reevesa na E3 2019 spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez widzów. - Cyberpunk 2077 bez bonusowych DLC za pre-order - wiadomość - 2019-07-24
Występ Keanu Reevesa na E3 2019 spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez widzów.