Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2019, 08:55

autor: Lazlo

Wyciekła grafika promująca standardową edycję gry Cyberpunk 2077

W sieci pojawiła się grafika prezentująca zawartość standardowej edycji Cyberpunka 2077. Możemy na niej zobaczyć okładkę oraz bonusy, które otrzymamy przy zakupie gry.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Plotki, ploteczki... - Wyciekła grafika promująca standardową edycję gry Cyberpunk 2077 - wiadomość - 2019-06-08
Plotki, ploteczki...

Tegoroczne targi E3 jeszcze się na dobre nie rozpoczęły, a przecieków jest już tak wiele, że można się zastanawiać, czy cokolwiek nas jeszcze zaskoczy. Tymczasem kolejne plotki pojawiły się na forum ResetEra i dotyczą rozbudowanej edycji standardowej gry Cyberpunk 2077.

A znajomy znajomego widział…

W sieci pojawiła się grafika, którą autor postu miał otrzymać od polskiego użytkownika komunikatora Discord. Prezentuje ona zawartość edycji standardowej gry oraz jej okładkę. Na cały zestaw składają się: gra, mapa Night City, pocztówki, naklejki, kompendium wiedzy o grze oraz paczka cyfrowych dodatków, wśród których znajdziemy ścieżkę dźwiękową oraz podręcznik Cyberpunk 2020. Tytuł ostatniego z bonusów odczytywany jest przez niektórych jako potwierdzenie tego, że najnowsza produkcja CD Projekt RED, zgodnie z przewidywaniami, zadebiutuje w przyszłym roku.

Zestaw prezentuje się naprawdę nieźle. - Wyciekła grafika promująca standardową edycję gry Cyberpunk 2077 - wiadomość - 2019-06-08
Zestaw prezentuje się naprawdę nieźle.