Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2019, 16:20

Crossover Dying Light z Left 4 Dead 2, zapowiedź przepustki sezonowej do The Surge 2 i inne wieści

Dziś piszemy o zapowiedzi przepustki sezonowej do gry The Surge 2, opóźnieniu premiery Two Point Hospital na konsolach oraz crossoverze Dying Light z Left 4 Dead 2. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zapowiedź przepustki sezonowej do The Surge 2 i darmowa paczka z broniami

The Surge 2 wkrótce doczeka się nowej zawartości. - Crossover Dying Light z Left 4 Dead 2, zapowiedź przepustki sezonowej do The Surge 2 i inne wieści - wiadomość - 2019-10-24
The Surge 2 wkrótce doczeka się nowej zawartości.

Studio Deck13 Interactive i firma Focus Home Interactive ogłosiły (via Windows Central), że The Surge 2, czyli tegoroczna kontynuacja popularnej gry soulslike sprzed dwóch lat, otrzyma przepustkę sezonową. W jej skład wejdą nowe bronie, implanty, sprzęt, ścieżka fabularna i szereg innych atrakcji. Szczegóły na temat nadchodzącej zawartości, najprawdopodobniej wraz z datami premier i ceną season passa, poznamy w przyszłym tygodniu.

Z okazji ogłoszenia pojawienia się przepustki sezonowej gracze The Surge 2 na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One otrzymali w prezencie darmowe DLC – paczkę z czterema śmiercionośnymi broniami. Trzeba się jednak nieco wysilić, by je zdobyć. Każda znajduje się bowiem w posiadaniu jakiegoś przeciwnika, zatem by móc z nich skorzystać, najpierw trzeba ich zabić.

Premiera Two Point Hospital na konsolach opóźniona

Od przeszło roku posiadacze pecetów mogą cieszyć się z duchowego następcy kultowego Theme Hospital, czyli Two Point Hospital. Tej jesień dołączyć do nich mieli gracze z PlayStation 4, Xboksa One oraz Switcha. Niestety, tak się jednak nie stanie. Jak poinformował Craig Laycock ze studia Two Point, premiera konsolowych wersji popularnej strategii ekonomicznej o zarządzaniu szpitalem została przesunięta na pierwszą połowę 2020 roku. Dokładna data nie została podana.

Przyczyną opóźnienia jest fakt, że proces tworzenia portów tego typu produkcji na trzy platformy jednocześnie nie należy do najłatwiejszych, a deweloperom zależy, by doświadczenie płynące z zabawy w ich dziele na konsolach Sony, Microsoftu i Nintendo były jak najlepsze. Pozostaje trzymać kciuki, by tak faktycznie się stało.

Crossover Dying Light z Left 4 Dead 2

Crossovery w świecie elektronicznej rozrywki to nic nowego. Ten nadchodzący powinien być jednak szczególnie bliski polskim graczom. Ogłoszono bowiem, że w stworzonym przez studio Techland Dying Light pojawią się elementy znane z innej gry akcji FPP z zombie w roli głównej, czyli Left 4 Dead 2. Niestety, nie znamy jak na razie zbyt wielu szczegółów na temat tej interesującej współpracy. Ciężko zatem powiedzieć, czy ograniczy się ona jedynie do dodania do rodzimej produkcji specjalnych przedmiotów, czy też pokuszono się o przygotowanie specjalnych misji kooperacyjnych w stylu dzieła firmy Valve. Wszystko stanie się jasne zapewne w ciągu najbliższych tygodni.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Taern: Broken Ranks
 2. League of Legends: Wild Rift
 3. War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius
 4. Tannenberg
 5. Star Wars: The Old Republic - Onslaught
 6. Star Wars Jedi: Upadły zakon
 7. Playerunknown's Battlegrounds
 8. Overwatch
 9. NiOh 2
 10. Necrobarista
 11. MediEvil
 12. Manifold Garden

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Crusader Kings III zwiastun #1
 2. Werewolf: The Apocalypse - Earthblood zwiastun #1
 3. Age of Wonders: Planetfall - Revelations zwiastun #1
 4. Hearts of Iron IV: La Resistance zwiastun #1
 5. Prison Architect Psych Ward: Warden's Edition zwiastun #1
 6. Star Wars: The Old Republic - Onslaught zwiastun na premierę

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej