Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSAND
Okładka War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius (iOS)
OkładkaWar of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius (iOS)

War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius

Taktyczna, turowa gra RPG, będąca kolejną produkcją osadzoną w uniwersum Lapis, znanym z Final Fantasy: Brave Exvius. Tytuł jest też częścią znanej serii RPG, której korzenie sięgają lat 80. ubiegłego stulecia.

Strategiczne | fantasy | turowe | zagraj za darmo | taktyczne | elementy RPG | magia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius Premiera

14lis2019

AND

24mar2020

iOS

Gry podobne do War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius

Baldur's Gate II: Enhanced Edition

The Banner Saga

Fire Emblem Heroes

War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius to taktyczna gra RPG, należąca do jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii. Jej akcja została osadzona w uniwersum fantasy Lapis, znanym z Final Fantasy: Brave Exvius. Produkcja pozwala wziąć udział w tytułowym konflikcie, który na zawsze zmienił wspomniany świat. Tytuł oferuje turowe starcia i pod względem rozgrywki przypomina Final Fantasy Tactics oraz cykl Disgaea. Stworzyła go firma Square Enix.

Fabuła

Akcja gry toczy się na kontynencie Ardora. Fabuła snuje opowieść o konflikcie, który miał miejsce w dalekiej przeszłości. Zaangażowało się w niego kilka krajów: władające mocą Wizji Leonis, pokojowe Hourne, barbarzyńskie Fennes, skute lodem Wezette oraz rządzone przez kapłanów Kryształowe Sanktuarium.

Mechanika

War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius jest klasyczną, taktyczną grą RPG, w której starcia są rozgrywane w systemie turowym. Akcję obserwujemy z góry, z tzw. perspektywy izometrycznej. Lokacje są podzielone na kwadratowe pola. Gracz kontroluje drużynę złożoną z różnych postaci i decyduje o tym, gdzie mają się przemieszczać, kogo atakować i jakich zdolności specjalnych i czarów używać.

Tryby gry

W War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius możemy grać wyłącznie samotnie. Podstawą rozgrywki jest kampania fabularna.

Kwestie techniczne

War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius posiada trójwymiarową oprawę graficzną, która, jak na produkcję mobilną, prezentuje przyzwoity poziom – lokacje i postacie są względnie szczegółowe i dobrze animowane. Projekty bohaterów są utrzymane w mangowym stylu i przypominają nieco to, co znamy np. z Vagrant Story lub Final Fantasy XII.

Warto odnotować, że produkcja została wydana w modelu free-to-play. Znajdziemy w niej także system mikropłatności.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius: 12+

War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS