Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Oni Games Press Release" 25 listopada 2005, 09:41

Crashday - informacje o wersji demo

Na początku roku 2006 pojawi się grywalna wersja demo gry Crashday. Jedna z najbardziej oczekiwanych gier samochodowych 2006 roku, określana jako znakomite połączenie kultowego Stunts z Carmageddonem!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Na początku roku 2006 pojawi się grywalna wersja demo gry Crashday. Jedna z najbardziej oczekiwanych gier samochodowych 2006 roku, określana jako znakomite połączenie kultowego Stunts z Carmageddonem!

Crashday - informacje o wersji demo - ilustracja #1

Crashday wprowadzi Cię w świat kaskaderskich trików, kraks samochodowych i adrenaliny. Czekają Cię karkołomne wyścigi pełne kaskaderskich wyczynów, kolizji i wypadków. Wyścigi bez zasad! Zaawansowana fizyka pozwoli Ci nie tylko na niszczenie przeciwników, ale i otoczenia, a żadna trasa nie będzie w stanie ograniczyć kierunku, który obierzesz! . To Ty wybierasz czy wolisz rozbić swój samochód na drobne kawałki, wykonując zapierające dech w piersiach numery czy wolisz na przykład wyścigi w specjalnie na tę okazję przygotowanej rajdówce i skonfigurowanym przez Ciebie torze.

Crashday - informacje o wersji demo - ilustracja #2

Do dyspozycji masz kilka modeli samochodów, które możesz dowolnie stuningować oraz zintegrowany edytor tras, który umożliwi Ci zbudowanie tras niezależnych od żadnych fizycznych limitów - od Ciebie tylko zależy gdzie postawisz skocznie, tunele i zakręty.

  • 13 różnych aut z możliwością tuningowania
  • 8 różnorodnych trybów gry
  • możliwość wyposażenia samochodu w broń
  • absolutny brak ograniczeń w ruchu
  • szczegółowe odwzorowanie uszkodzeń i wypadków
  • łatwy w użyciu edytor tras
  • zaawansowana grafika 3D
  • tryb multiplayer

Gra jest efektem połączenia sił Moon Byte Studios, Replay Studios oraz Atari. Dystrybutorem gry w Polsce jest Onigames.