Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2015, 08:58

Counter-Strike: Global Offensive króluje trzeci tydzień. Top 10 Steam (4-11 stycznia)

Counter-Strike: Global Offensive już trzeci tydzień z rzędu okupuje pierwsze miejsce na liście najchętniej kupowanych produkcji na Steamie. Z produkcją Valve konkurują m.in. trzy produkcje, dostępne w usłudze Wczesnego Dostępu.

Drugi tydzień 2015 roku był zarazem pierwszym pozbawionym spektakularnych przecen na platformie Steam. Mimo to sporą popularnością cieszyły się gry w usłudze Wczesnego Dostępu – do pierwszej dziesiątki trafiły trzy tytuły, nadal znajdujące się w fazie produkcji. Na pozycji lidera obyło się jednak bez niespodzianek: trzeci tydzień z rzędu króluje Counter-Strike: Global Offensive.

Global Offensive znajduje się na liście najchętniej kupowanych gier bez przerwy od miesiąca. - Counter-Strike: Global Offensive króluje trzeci tydzień. Top 10 Steam (4-11 stycznia) - wiadomość - 2015-01-12
Global Offensive znajduje się na liście najchętniej kupowanych gier bez przerwy od miesiąca.

Dzieło studia Valve okupuje pierwsze miejsce na liście najchętniej kupowanych gier już od drugiej połowy grudnia. Podium uzupełniają dwa tytuły, które znajdują się w fazie Wczesnego Dostępu – DayZ autorstwa Bohemia Interactive oraz Rust studia Facepunch. Ten ostatni zespół ma zresztą w zestawieniu z tego tygodnia jeszcze jedną produkcję: wydanego w 2006 roku i cieszącego się niesłabnącą popularnością Garry's Mod. Ponadto w pierwszej dziesiątce najczęściej pobieranych gier znalazło się miejsce dla niezależnego Depth, wieloosobowej odsłony popularnego Don't Starve oraz zremasterowanej wersji kultowego horroru Resident Evil, w którą jednak kupujący będą mogli zagrać dopiero od 20 stycznia.

1.

Counter-Strike: Global Offensive

2.

DayZ

3.

Rust

4.

Far Cry 4

5.

Garry's Mod

6.

Depth

7.

Don't Starve Together: Frontier Pack

8.

Resident Evil

9.

Arma III

10.

Football Manager 2015

  1. Serwis internetowy Steam
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive