Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 12 stycznia 2015, 11:20

autor: Adrian Werner

Sons of Anarchy: The Prospect – pierwszy zwiastun adaptacji serialu Synowie Anarchii

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun Sons of Anarchy: The Prospect, czyli mobilnej gry będącej adaptacją popularnego serialu telewizyjnego znanego w Polsce jako Synowie Anarchii.

Studio Orpheus Interactive opublikowało pierwszy zwiastun Sons of Anarchy: The Prospect, czyli mobilnej adaptacji popularnego serialu telewizyjnego, który był emitowany w Polsce pod tytułem Synowie Anarchii.

Na razie informacje na temat gry są bardzo skromne. Zgodnie z tytułem wcielimy się w kryminalistę, który chce dołączyć do gangu motocyklowego, ale zanim osiągnie ten cel będzie musiał udowodnić swoją wartość. Projekt udostępniany będzie w formie epizodycznej, a w produkcji gry intensywnie uczestniczy Kurt Sutter, czyli twórca telewizyjnego pierwowzoru. Premiera ma nastąpić w tym roku.

Zwiastun pokazuje, że akcję będziemy obserwowali z perspektywy pierwszoosobowej. Podczas kampanii otrzymamy okazję wypełniać misje zarówno na motocyklu, jak i pieszo. Istotną rolę mają odegrać liczne ciężkie decyzje, których konsekwencje odczujemy nie tylko w danym odcinku, ale również we wszystkich późniejszych.

Grafika raczej żadnych nagród nie zdobędzie, ale trzeba pochwalić twórców za to, że próbują stworzyć grę wierną telewizyjnemu pierwowzorowi. Obecnie na rynku mobilnym to rzadkość i większość deweloperów ogranicza się do wykorzystywania popularnych marek do produkcji karcianek, gier logicznych match-3 lub prostych zręcznościówek. 

Przypomnijmy na koniec, że Sons of Anarchy to serial opowiadający o losach tytułowego gangu motocyklowego, starającego się chronić kalifornijskie miasteczko Charming przed konkurencyjnymi grupami przestępczymi, jak i bezwzględnymi biznesmenami. Oczywiście, równie mocno jak na dobru mieszkańców zależy im na ochronie własnej nielegalnej działalności. Serial emitowany był w latach 2008–2014. W sumie nakręcono 92 odcinki, rozłożone na siedem sezonów.