Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweANDiOS
Okładka Sons of Anarchy: The Prospect (AND)
OkładkaSons of Anarchy: The Prospect (AND)

Sons of Anarchy: The Prospect

Pierwszoosobowa, pełna akcji przygodówka zrealizowana w modelu epizodycznym. Produkcja jest mobilną adaptacją serialu Synowie Anarchii prezentującego losy tytułowego gangu motocyklowego.

Przygodowe | FPP | seriale TV | epizodyczne | przygodowe gry akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sons of Anarchy: The Prospect to zrealizowana w perspektywie pierwszoosobowej epizodyczna przygodówka akcji, będąca adaptacją popularnego zwłaszcza w USA serialu, opowiadającego o losach tytułowego gangu motocyklowego. Za produkcję odpowiada kanadyjskie studio Orpheus Interactive, zaś w pracach nad grą udział wziął także Kurt Sutter – twórca telewizyjnego pierwowzoru. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych z systemami iOS i Android.

W grze wcielamy się w rolę kryminalisty, który pragnie dołączyć do gangu Sons of Anarchy, którego dewizą jest ochrona niewielkiego kalifornijskiego miasteczka przed bezwzględnymi biznesmenami i konkurencyjnymi grupami przestępczymi. Aby tego dokonać, nasz protagonista będzie musiał najpierw udowodnić swoją wartość, wykonując szereg niebezpiecznych zadań. Na graczy czeka spora ilość zróżnicowanych misji, które wypełniać będziemy zarówno pieszo, jak i na motocyklu. Podobnie jak w epizodycznych przygodówkach firmy Telltale Games, podczas gry czeka nas także spora liczba trudnych wyborów natury moralnej, które mają swoje konsekwencje w dalszej części fabuły.

Akcja gry ukazana jest z oczu bohatera, zaś ogólny klimat rozgrywki przypomina serialowy pierwowzór. Oprawa graficzna Sons of Anarchy w wersji na Androida stworzona została przy użyciu technologii cel-shading i jak na standardy mobilne, prezentuje wysoką jakość wykonania.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 19 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Sons of Anarchy: The Prospect: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND