Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2009, 10:57

autor: Jiker

Command & Conquer: Red Alert 3 Commander’s Challenge zmierza na Xbox Live i PSN

Koncern Electronic Arts oficjalnie zapowiedział grę Command & Conquer: Red Alert 3 Commander’s Challenge w wersji na console Xbox 360 i PlayStation 3. Potwierdzone zostały tym samym informacje opublikowane w połowie lipca przez amerykańską organizację ESRB, a także nasze, wtedy jeszcze nieoficjalnie domysły.

Koncern Electronic Arts oficjalnie zapowiedział dodatek Command & Conquer: Red Alert 3 Commander’s Challenge w wersji na console Xbox 360 i PlayStation 3. Potwierdzone zostały tym samym informacje opublikowane w połowie lipca przez amerykańską organizację ESRB, a także nasze, wtedy jeszcze nieoficjalnie domysły. Produkcja będzie zatem konsolową wersją trybu wyzwań zawartego w pecetowym rozszerzeniu Uprising (u nas znanym pod tytułem Powstanie) i zostanie wydana w ramach serwisów Xbox Live Arcade oraz PlayStation Store.

Command & Conquer: Red Alert 3 Commander’s Challenge zmierza na Xbox Live i PSN - ilustracja #1

Screen z pecetowej wersji dodatku Uprising (Powstanie).

Do premiery Commander’s Challenge powinno dojść już za kilka tygodni, a jego cena została ustalona na poziomie 800 punktów MS (X360) lub 9,99 dolara/euro (PS3). W ramach rozszerzenia uzyskamy możliwość wzięcia udziału w pięćdziesięciu zróżnicowanych misjach przeciwko dziewięciu dowódcom. Najciekawsze jest to, że nie będzie ono od nas wymagać posiadania podstawowej wersji Command & Conquer: Red Alert 3, więc zmaganiom będą się mogli oddać wszyscy zainteresowani fani serii. Warto przy okazji zauważyć, że za deweloping rozszerzenia odpowiedzialny jest oryginalny deweloper, studio EA Los Angeles.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.