Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2017, 09:42

autor: Góral

Call of Duty: WWII - w edycji kolekcjonerskiej znajduje się figurka z brązu

Strzelanka Call of Duty: WWII otrzyma dwie edycje kolekcjonerskie - Valor Collection i Valor Collection Pro. Wśród rozmaitych dodatków znajdziemy specjalną figurkę wykonaną z brązu.

Poznaliśmy kolejną edycję specjalną gry Call of Duty: WWII. W sieci sklepów EB Games dostępne jest wyjątkowe wydanie, a właściwie to dwie jego wersje – Valor Collection i Valor Collection Pro. W pierwszym przypadku jest to edycja przeznaczona na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-ty, a w drugim tylko na sprzęt Sony i Microsoftu. Standardowa edycja Valor zawiera:

  • grę,
  • metalowe opakowanie,
  • The Divisions Pack DLC,
  • wykonaną z brązu statuetkę,
  • naszywki,
  • przypinkę w kształcie miecza Bloodraven,
  • ekskluzywny plakat z trybu Nazi Zombies.

W wersji Valor Collection Pro znajdziecie dodatkowo przepustkę sezonową, uprawniającą do otrzymania wszystkich nadchodzących dodatków do Call of Duty: WWII. Tańsze wydanie wyceniono na 229,95 dolarów australijskich, a więc około 654 zł. Za bogatszą edycję należy zapłacić 269,95 dolarów australijskich, czyli jakieś 768 zł. Niestety obecnie nie wiemy, czy zestawy te znajdziemy także u polskich sprzedawców.

W Call of Duty: WWII – Valor Collection Pro. - Call of Duty: WWII - w edycji kolekcjonerskiej znajduje się figurka z brązu - wiadomość - 2017-08-07
W Call of Duty: WWII – Valor Collection Pro.

Premiera Call of Duty: WWII została zaplanowana na 3 listopada bieżącego roku. Wcześniej będzie można pograć w multiplayerze produkcji dzięki nadchodzącym beta-testom. Zostaną one podzielone na dwa etapy. Pierwszy ma mieć miejsce w dniach 25-28 sierpnia na konsoli PlayStation 4, a drugi 1-4 września na Xboksie One i PlayStation 4. Gwarantowany dostęp mają osoby składające zamówienia przedpremierowe.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII