Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 maja 2020, 18:32

PS Plus w czerwcu: Call of Duty: WW2 i Star Wars: Battlefront 2

Sony udostępniło informacje o dwóch produkcjach, które trafią w czerwcu do subskrybentów usługi PS Plus. Będą to dwa FPS-y: Call of Duty: WWII oraz Star Wars: Battlefront II.

PS Plus w czerwcu: Call of Duty: WWII i Star Wars: Battlefront II - ilustracja #1
Fani FPS-ów mogą być zadowoleni z czerwcowej oferty PS Plus.

Dowiedzieliśmy się, w jakie gry będą mogli zagrać w czerwcu subskrybenci abonamentu PlayStation Plus. Od 26 maja użytkownicy mogą pobierać Call of Duty: WWII, czyli wydaną w 2017 roku część popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin. Natomiast od 2 czerwca do rąk graczy zostanie oddane Star Wars: Battlefront II. Obie produkcje dostępne będą do 6 lipca. Warto także przypomnieć, że do 1 czerwca do biblioteki można jeszcze dodać majowe tytuły - Farming Simulator 19 oraz Cities: Skylines.

Czerwcowa oferta PlayStation Plus:

  • Call of Duty: WWII (PS4) – od 26 maja
  • Star Wars: Battlefront II (PS4) – od 1 czerwca

Gry, które w czerwcu zostaną wycofane z usługi PlayStation Plus:

  • Farming Simulator 19 (PS4)
  • Cities: Skylines (PS4)

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).