Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2017, 15:55

autor: Góral

Call of Duty: WWII - nowy materiał z trybu multiplayer

Za kilkanaście dni na konsoli PlayStation 4 rozpoczną się zamknięte beta-testy strzelanki Call of Duty: WWII. W sieci pojawiło się nowe nagranie pokazujące, czego możemy się po nich spodziewać.

Na YouTubie pojawiło się nowe nagranie z rozgrywką z multiplayera gry Call of Duty: WWII tworzonej przez studio Sledgehammer Games. Zaprezentowano na nim zabawę w trybie War (Wojna), w którym będziemy odtwarzać najważniejsze bitwy z II wojny światowej, wykonując określone zadania, jak np. wybudowanie mostu. W trakcie takiej operacji część graczy musi naprawiać konstrukcję, podczas gdy pozostali starają się ich chronić. Następnie rozpoczyna się kolejny etap walki, w którym celem jest zniszczenie składowiska amunicji. Oczywiście w tym przypadku przeciwna drużyna musi je ochraniać. Finalna część potyczki polega na eskortowaniu czołgu lub na próbie jego zniszczenia – w zależności od drużyny, w której się znajdujemy. Podobne materiały mogliśmy już obejrzeć w czerwcu, ale jeżeli chcecie więcej, to poniżej znajdziecie kolejne kilkanaście minut rozgrywki.

Call of Duty: WWII w skrócie:
  • strzelanka FPP na konsole PS4 i XOne oraz PC-ty;
  • ukaże się 3 listopada bieżącego roku;
  • zamknięte beta-testy odbędą się w dniach 25-28 sierpnia (tylko na PS4) i 1-4 września (PS4 i XOne).

Wkrótce sami będziecie mieli okazję przetestować multiplayer Call of Duty: WWII. W dniach 25-28 sierpnia odbędą się bowiem zamknięte beta-testy na konsoli PlayStation 4, do których gwarantowany dostęp mają osoby składające zamówienia przedpremierowe. Nieco później, bo 1-4 września podobna inicjatywa zostanie zorganizowana na Xboksie One i raz jeszcze na sprzęcie Sony. Według oficjalnych informacji beta niestety nie będzie dostępna na PC-tach.

Premiera pełnej wersji gry została zaplanowana na 3 listopada bieżącego roku. W sprzedaży znajdzie się kilka edycji. Oprócz zwykłej, będzie można też zakupić wydanie z przepustką sezonową, ale najbogatszą wersją ma być Valor Collection Pro, zawierające m.in. figurkę wykonaną z brązu. Niestety obecnie nie wiadomo, czy takowa edycja pojawi się w naszym kraju.

Call of Duty: WWII - nowy materiał z trybu multiplayer - ilustracja #1