Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2016, 18:40

Call of Duty: Black Ops III kładzie na deski Street Fightera V. Top 10 UK (14 - 20 lutego)

Call of Duty: Black Ops III, najnowsza odsłona popularnej serii, po raz kolejny została najchętniej kupowaną pudełkową grą tygodnia na terenie Wielkiej Brytanii. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką najlepszych produkcji brytyjskiego handlu detalicznego.

Call of Duty: Black Ops III po raz jedenasty od momentu premiery został najchętniej kupowana grą tygodnia na terenie Zjednoczonego Królestwa. Tylko w tym roku gra ekipy Treyarch rządziła przez sześć z siedmiu tygodni nowego roku. Dobrą passę pod koniec stycznia przerwało jedynie LEGO Marvel's Avengers, które w niniejszym notowaniu znalazło się na czwartym miejscu. W pierwszej dziesiątce możemy zaobserwować także dwie nowe, debiutujące produkcje. Na pozycji drugiej jest to Street Fighter V, który ukazał się w wersjach na komputery PC i konsole PlayStation 4, oraz znajdujący się na miejsu dziewiątym Pokemon Super Mystery Dungeon.

1.

Call of Duty: Black Ops III

2.

Street Fighter V

3.

FIFA 16

4.

LEGO Marvel’s Avengers

5.

Grand Theft Auto V

6.

Star Wars: Battlefront

7.

Fallout 4

8.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

9.

Pokemon Super Mystery Dungeon

10.

Minecraft: Story Mode

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.