Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lutego 2016, 12:38

autor: Draug

Call of Duty: Black Ops III można teraz kupić z samym multiplayerem

Firma Activision postanowiła odłączyć tryb wieloosobowy od reszty gry Call of Duty: Black Ops III i sprzedawać go na Steamie jako Multiplayer Starter Pack za 14,49 euro (ok. 64 zł). Jest to oferta limitowana, ważna do 29 lutego.

Czego NIE oferuje Multiplayer Starter Pack do Call of Duty: Black Ops III:
  • Kampanii fabularnej (zwykłej i Koszmaru)
  • Trybu zombie
  • Własnych gier wieloosobowych (nierankingowych)
  • Poziomów prestiżowych (można osiągnąć maksymalnie 55. poziom) i możliwości zresetowania profilu
  • Opcji używania modów (po tym, jak staną się dostępne)

Od dawna wiadomo, że oczkiem w głowie twórców serii Call of Duty jest w każdej odsłonie tryb multiplayer i to on w największym stopniu napędza gigantyczną popularność marki, więc akcja, na którą właśnie zdecydowało się Activision, może zaskakiwać. Wczoraj firma wprowadziła do sprzedaży na Steamie Call of Duty: Black Ops III - Multiplayer Starter Pack. Za 14,49 euro (w przeliczeniu ok. 64 zł) otrzymujemy Call of Duty: Black Ops III w okrojonej wersji, zawierającej wyłącznie tryb wieloosobowy. Posiadając ów zestaw startowy, można cieszyć się wszystkimi mapami i formami rozgrywki w publicznych meczach rankingowych, a także panelem personalizacji broni, trybem Freerun etc. Jedyne zablokowane funkcje w obrębie multiplayera to własne gry, poziomy prestiżowe i opcja zresetowania profilu.

Call of Duty: Black Ops III można teraz kupić z samym multiplayerem - ilustracja #1

Nabywca Multiplayer Starter Pack może w każdej chwili uzupełnić produkcję o pozostałą zawartość – kampanię fabularną, tryb zombie itd. – kupując ulepszenie do pełnej gry (Full Game Upgrade). Jego cena jest równa różnicy między kompletnym wydaniem a omawianym pakietem wieloosobowym, czyli nominalnie wynosi 45,50 euro (całość kosztuje 59,99 euro).

Co istotne, Muliplayer Starter Pack jest dostępny do nabycia tylko przez ograniczony czas – zniknie z oferty 29 lutego 2016 roku (najpewniej o godzinie 19:00, jak to zwykle bywa z promocjami na Steamie). Nie jest jednak wykluczone, że zestaw startowy jeszcze kiedyś pojawi się w sprzedaży (być może także na innych platformach sprzętowych), jeśli będzie cieszył się popularnością.