Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 listopada 2020, 12:02

Street Fighter 6 potwierdzony w skradzionych dokumentach

Nowy wyciek dokumentów skradzionych z serwerów firmy Capcom potwierdza, że Street Fighter 6 powstaje i trafi na konsole oraz pecety.

W SKRÓCIE:
  1. Po włamaniu na serwery Capcomu, odpowiedzialne za to osoby udostępniają wewnętrzne dokumenty firmy.
  2. Tym razem potwierdzają one istnienie Street Fighter 6, które ma trafić na PS4, PS5, Xboksa One, Series X|S i PC.

Street Fighter 6 prawdopodobnie trafi na PS4, PS5, Xboksa One, Xboksa Series X|S oraz PC. Informacje pochodzą z udostępnionych plików, które pojawiły się w sieci po włamaniu na serwery firmy Capcom.

Grupa odpowiedzialna za złamanie zabezpieczeń infrastruktury japońskiej firmy co kilka dni udostępnia kolejne archiwa pozyskane z serwerów. Kilka dni temu w sieci pojawiły się materiały z powstającego Street Fightera 6. Szybko zostały jednak usunięte przez walczącą z wyciekiem firmę Capcom.

Udostępnione w formie tekstowej informacje potwierdzają, że Street Fighter 6 ma zadebiutować na konsolach tej i poprzedniej generacji oraz na pecetach. Niestety (dla posiadaczy sprzętu Nintendo), wersji na Switch w udostępnionych plikach nie ma. Oczywiście do tego typu informacji zawsze należy podchodzić z rezerwą, jednak włamanie na serwery zostało potwierdzone przez Capcom, więc możemy w tym przypadku traktować plotkę nad wyraz poważnie.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Street Fighter V