Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2016, 13:56

autor: Draug

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops III, Elite: Dangerous - Horizons, Hollowpoint) 3/3/2016

Dziś piszemy o rezygnacji firmy Paradox Interactive ze współpracy przy strzelance Hollowpoint, opóźnieniu DLC The Engineers z pakietu Horizons do Elite: Dangerous oraz nowym patchu do Call of Duty: Black Ops III. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Paradox Interactive rezygnuje ze współpracy przy Hollowpoint

Jak donosi serwis GameWatcher, który otrzymał oświadczenie od szwedzkiego wydawcy, firma Paradox Interactive zrezygnowała ze współpracy ze studiem Ruffian Games przy tworzeniu Hollowpoint – kooperacyjnej strzelanki 2.5D, która została zapowiedziana na targach E3 2014. Jako przyczynę podano różnicę między partnerami co do „kreatywnej wizji” rozwoju tego tytułu. Paradox zapowiedział, że będzie nadal oceniał kierunek, w jakim postępują prace nad Hollowpoint, zanim podejmie jakąś „finalną decyzję”, więc można żywić nadzieję, że produkcja nadal trwa – choć deweloper już od wielu miesięcy nie podzielił się żadnymi informacjami na temat tej pozycji. Obecnie studio Ruffian Games wydaje się zajęte przede wszystkim grą akcji Fragmental – mniejszym projektem, który trafił do Wczesnego Dostępu na Steamie zaledwie kilka dni temu.

Call of Duty: Black Ops III z kolejnym dużym patchem

Studio Treyarch wypuściło kolejną dużą aktualizację do gry Call of Duty: Black Ops III w wersji na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Patch zapewnia wsparcie dla zawartości dodatku Awakening na PC, wzmacnia środki bezpieczeństwa dla kont graczy oraz eliminuje wiele niedociągnięć i poprawia wyważenie rozgrywki w trybach multiplayer i zombie (np. likwidując możliwe „exploity” na wybranych mapach). Pełną listę zmian dla poszczególnych platform sprzętowych znajdziecie pod następującymi adresami: PC, PS4, XOne.

Elite: Dangerous - Horizons – opóźnienie drugiego DLC

Studio Frontier Developments zalicza kilkutygodniowy poślizg w dostarczaniu nowej zawartości do space-sima Elite: Dangerous w ramach pakietu Horizons. Drugi dodatek-aktualizacja, oznaczony numerem 2.1 i nazwany The Engineers, miał trafić w ręce graczy w kwietniu, ale został przesunięty o około sześć tygodni i zadebiutuje nie wcześniej niż w czerwcu. Przyczyną jest – standardowo – potrzeba dopracowania produktu. Wraz z „Inżynierami” gra doczeka się zmodernizowanych systemów łupu i rzemiosła (opracowywania broni i innych elementów statków) oraz bardziej rozbudowanych misji. Więcej informacji o planach względem pakietu Horizons znajdziecie tutaj.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: