Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2007, 10:16

autor: Artur "Metatron" Falkowski

Brutal Legend nową grą twórcy Psychonauts

O Brutal Legend słyszeliśmy już jakiś czas temu. Miała być to wydany przez Vivendi Games nowa gra Double Fine Productions, studia Tima Schafera, twórcy Full Throttle, Psychonauts i Grim Fandango, zapowiedziana podczas Games Convention. Niestety informacja ta została zdementowana przez samego twórcę. Teraz jednak doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia.

O Brutal Legend słyszeliśmy już jakiś czas temu. Miała być to wydana przez Vivendi Games nowa gra Double Fine Productions, studia Tima Schafera, twórcy Full Throttle, Psychonauts i Grim Fandango, zapowiedziana podczas Games Convention. Niestety informacja ta została zdementowana przez samego twórcę. Teraz jednak doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia, a w najbliższych dniach poznamy szczegóły na temat wspomnianej gry, w bohatera której wcieli się sam Jack Black, znany komik i muzyk.

Brutal Legend nową grą twórcy Psychonauts - ilustracja #1

Z informacji o najnowszym numerze magazynu Games Informer mogliśmy dowiedzieć się, że Brutal Legend zagości na jego okładce, a wewnątrz znajdziemy zapowiedź gry. Póki co wiemy jedynie tyle, że będzie to „surrealistyczna oda do mitologii rocka, w której wystąpi Jack Black oraz legendy heavy metalu”. Tytuł ukaże się na konsole X360 i PS3.

Więcej informacji o grze powinniśmy poznać, kiedy magazyn trafi do sklepów, a będzie to już jutro. Gdy tylko pojawiją nowe szczegóły, nie omieszkamy o nich powiadomić.