Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2011, 08:36

autor: Rezo

Blizzard o premierze i beta-testach Diablo III

Podczas przedstawiania raportu o działalności Activision Blizzard za pierwszy kwartał padły ważne słowa dotyczące daty wydania gry Diablo III. Firma podtrzymuje wcześniejsze słowa o możliwej dacie premiery gry i nadal pozostaje to druga połowa 2011 roku. Co więcej, dowiadujemy się, że intensywne beta testy Diablo III planowane są na przełom lipca i sierpnia.

Podczas przedstawiania raportu o działalności Activision Blizzard za pierwszy kwartał padły ważne słowa dotyczące daty wydania gry Diablo III. Powołując się na słowa Michaela Morhaimea, dyrektora wykonawczego Blizzard Entertainment informujemy, iż firma podtrzymuje wcześniejsze słowa o możliwej dacie premiery gry i nadal pozostaje to druga połowa 2011 roku. Co więcej, dowiadujemy się, że intensywne beta testy Diablo III planowane są na przełom lipca i sierpnia.

Blizzard o premierze i beta-testach Diablo III - ilustracja #1

Opierając się na tej wiadomości możemy nieśmiało założyć, że gra najprawdopodobniej trafi na półki sklepowe w ostatnim kwartale tego roku. Nie możemy jednak być tego w stu procentach pewni, gdyż przez wszystkie lata swojej działalności Blizzard przyzwyczaił nas do ciągłego przekładania premier swoich flagowych tytułów. Jak będzie tym razem? Pozostaje nam tylko trzymać kciuki za producenta i czekać na dalsze informacje.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii i materiałów filmowych poświęconych tej długo wyczekiwanej grze.