Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2011, 11:44

autor: Łosiu

BioWare pokazuje wygląd nowego członka drużyny Sheparda w Mass Effect 3

Jak wiadomo, w Mass Effect 3 powrócą dobrze znane postacie z pierwszych dwóch części tego popularnego action/RPG. Nie zabraknie też nowych twarzy, które pomogą nam uratować galaktykę. Jedną z nich jest John Vega.

Po raz pierwszy nowa postać została zaprezentowana w majowym numerze magazynu Game Informer i wyglądała trochę inaczej niż na prezentowanym poniżej screenie. Nowy wygląd Vegi udostępnił Casey Hudson, producent wykonawczy Mass Effect 3, za pośrednictwem notki na swoim Twitterze. Była to nagroda dla ponad 10 tysięcy fanów, śledzących jego wpisy.

Według deweloperów BioWare John Vega ma mentalnie odzwierciedlać postać nowego gracza, który po raz pierwszy styka się z serią Mass Effect (czyt. niezorientowana w fabule i meandrach cyklu osoba, wybierająca najbardziej oczywistą klasę, czyli żołnierza). Jego postać będzie utalentowanym wojakiem, który wyznaje politykę twardej ręki i wykazuje się kompletnym brakiem zrozumienia dla subtelnych aspektów politycznych i machinacji występujących w galaktyce Mass Effect. Niestety nic więcej na temat Vegi czy innych postaci nie ujawniono.

BioWare pokazuje wygląd nowego członka drużyny Sheparda w Mass Effect 3 - ilustracja #1

Przypominam, że premiera Mass Effect 3 została przesunięta na 9 marca 2012 roku, a sama gra pojawi się na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.