Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2011, 17:55

autor: sathorn

Bioware planuje przygotowanie dema Mass Effect 3

Casey Hudson, producent Mass Effect 3, poinformował za pośrednictwem swojego Twittera, że gra nad którą aktualnie pracuje dostanie wersję demonstracyjną.

Zwieńczenie trylogii przygód komandora Sheparda doczeka się wersji demonstracyjnej. Taką informację opublikował producent gry, Casey Hudson, na swoim Twitterze.

Bioware planuje przygotowanie dema Mass Effect 3 - ilustracja #1

Z krótkiego tweeta dowiadujemy się niestety niewiele więcej ponad to, że demo Mass Effect 3 jest planowane. Więcej informacji ma się pojawić w najbliższych miesiącach. Możemy jednak przypuszczać, że jeżeli już na tym etapie produkcji przewiduje się stworzenie wersji demonstacyjnej, to zostanie ona udostępniona przed premierą gry.

Pierwotnie ostatnia cześc przygód Sheparda miała ukazać się tej jesieni. Ostatecznie jednak BioWare, twórcy gry opóźnili premierę, aby móc dokonać ostatecznych szlifów na swoim dziele.

Mass Effect 3, zwieńczenie trylogii w udany sposób łączącej elementy gry akcji z RPG powstaje na wszystkie systemy obecnej generacji, a więc PlayStation 3, Xbox 360, oraz PC. Premiera zaplanowana jest na 9 marca 2012 roku.

Bioware planuje przygotowanie dema Mass Effect 3 - ilustracja #2