Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2010, 10:40

autor: Jiker

Będzie demo gry akcji Just Cause 2

Firma Eidos, a konkretnie Square Enix Europe, poinformowała za pośrednictwem Twittera, że gra akcji Just Cause 2 doczeka się premiery wersji demonstracyjnej.

Firma Eidos, a konkretnie Square Enix Europe, poinformowała za pośrednictwem Twittera, że gra akcji Just Cause 2 doczeka się premiery wersji demonstracyjnej. Dzięki niej przetestujemy w domowym zaciszu kontynuację pierwszego JC – dzieła szwedzkiego Avalanche Studios, wydanego ponad trzy lata temu na PC, PS2, Xboksa i X360.

W chwili obecnej jest jednak zbyt wcześniej na ujawnienie szczegółowych informacji na temat publikacji. Nie wiemy zatem, czy demo zostanie udostępnione przed, czy może już po premierze pełnej wersji przygód Rico Rodrigueza. Przedstawiciele Eidos nie podali również na jakich platformach zadebiutuje demonstracja. Wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane w najbliższym dniach.

Będzie demo gry akcji Just Cause 2 - ilustracja #1

Nic nie zmieniło się natomiast w kwestii premiery pełnej wersji Just Cause 2, która już kilka miesięcy temu została zaplanowana na 26 marca (w Stanach Zjednoczonych trzy dni wcześniej). Produkcja powstająca na bazie silnika graficznego Avalanche 2.0 zostanie wydana w trzech wersjach – na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, a także komputery osobiste. W Polsce jej dystrybucją zajmie się firma Cenega Poland.

Warto zauważyć, że zamówienie kontynuacji historii Rico Rodrigueza w systemie przedpremierowym otwiera dostęp do kilku niewielkich dodatków DLC, rozbudowujących Just Cause 2 m.in. o dostęp do nowych rodzajów broni i pojazdów. Możliwość pobrania ich na dyski twarde poszczególnych platform zostanie uruchomiona w dniu debiutu pełnej wersji gry. Ciągle nie wiemy jednak, czy bonusy zostaną uwzględnione w wersjach przeznaczonych na polski rynek.

Wszystkich graczy czekających na debiut Just Cause 2 pragniemy zachęcić do zapoznania się z video zapowiedzią tej interesującej produkcji, przygotowaną przez ekipę tvgry.pl. Waszej uwadze polecamy ponadto nowy zwiastun gry, który w chwili obecnej możecie znaleźć wyłącznie na łamach serwisu GameTrailers.com. Na koniec przypominamy Wam, że ciągle trwa specjalny konkurs, w którym zadaniem graczy jest wyszukiwanie na interaktywnej mapie aktualnej pozycji Rico Rodrigueza. Do wygrania pozostały jeszcze dwie ostatnie koszulki z logo gry.

Niejako przy okazji firma Eidos zdradziła, że już niebawem otrzymamy wgląd do pierwszych informacji na temat nowej odsłony cyklu Hitman.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Just Cause 2

Just Cause 2