Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2011, 18:20

autor: Sarge

Battlefield 3 z niemal trzema milionami zamówień przedpremierowych

Gracze złożyli prawie 3 miliony zamówień przedpremierowych na grę Battlefield 3. Produkcja EA DICE osiągnęła taki wynik na dwa dni przed europejską premierą.

Firma Electronic Arts ujawniła liczbę zamówień przedpremierowych gry Battlefield 3. Najnowszą produkcję studia EA DICE przed oficjalnym debiutem zakupiło niemal 3 miliony osób.

Taki wynik udało się osiągnąć do dzisiaj, czyli dnia wydania tytułu na amerykańskim rynku. Jest więc szansa, że do europejskiej premiery w czwartek uda się go jeszcze nieznacznie poprawić. Wydawca wprawdzie nie określił, jakiego regionu podany rezultat dotyczy, ale jest niemal pewne, że chodzi o światową sprzedaż.

Battlefield 3 z niemal trzema milionami zamówień przedpremierowych - ilustracja #1

Bardziej dokładne dane na ten temat powinniśmy otrzymać w czwartek, gdy firma Electronic Arts podsumuje ostatni kwartał fiskalny. O szybko rosnącym zapotrzebowaniu na trzecią odsłonę popularnego cyklu strzelanin niech świadczy fakt, że we wrześniu chwalono się wynikiem 1,5 miliona zamówień przedpremierowych. W ciągu miesiąca udało się go zatem niemal podwoić.

Battlefield 3 dzisiaj miał premierę w Stanach Zjednoczonych, a w Europie zadebiutuje 27 października na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Electronic Arts Polska w pełnej polskiej wersji językowej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Battlefield 3

Battlefield 3