Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2011, 12:13

Battlefield 3 – pełna wersja zwiastuna Operation Guillotine trafiła do sieci

W sieci pojawił się nowy widowiskowy zwiastun gry Battlefield 3, którego fragment mogliśmy zobaczyć w ubiegłym tygodniu. Materiał pokazuje nieznany dotąd fragment produkcji studia EA DICE i firmy Electronic Arts.

Firma Electronic Arts wypuściła pełną wersję zwiastuna gry Battlefield 3 o nazwie Operation Guillotine. Imponujący film trwa ponad półtorej minuty i pokazuje jedną z misji, w których weźmiemy udział w produkcji studia EA DICE. Materiał pochodzi z xboksowej edycji tytułu, dzięki czemu posiadacze tej platformy mogą sprawdzić jak prezentuje się grafika.

Nowy zwiastun został zapowiedziany kilka dni temu w krótkim, niepełnym filmie. W nowym materiale oglądamy żołnierzy przedzierających się nocą przez miasto pod ostrzałem nieprzyjaciela. Nie brakuje też krótkiej sceny w budynku, przejażdżki jeepem oraz efektownego wybuchu na koniec. Gra jest szalenie widowiskowa i wygląda świetnie – także na Xboksie 360.

Battlefield 3 to oczekiwana kontynuacja serii, która rozpoczęła się na pecetach i początkowo stawiała tylko na multiplayer. W najnowszej produkcji studia EA DICE znajdziemy zarówno kampanię solową, jak i rozgrywkę wieloosobową oraz tryb kooperacji. Strzelanka trafi do sklepów w październiku w wersji na pecety i konsole (Xbox 360, PlayStation 3).

  1. Tryb kooperacji w Battlefield 3
  2. Battlefield 3 - graliśmy w 64-osobowy Podbój na PC
  3. Zapowiedź Battlefield 3 – materiał wideo