Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2016, 22:03

autor: Góral

Batman: The Telltale Games Series - New World Order ukaże się 25 października

Poznaliśmy datę premiery trzeciego epizodu gry Batman: The Telltale Games Series. New World Order ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach 25 października.

Studio Telltale Games ujawniło datę premiery trzeciego epizodu gry Batman: The Telltale Games Series. Odcinek zatytułowany New World Order ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych 25 października. Termin debiutu na pozostałych platformach sprzętowych zostanie podany w późniejszym czasie. Podzielono się za to kilkoma szczegółami na temat dalszych przygód Batmana, który ma się zagłębiać w intrygę związaną z organizacją Children of Arkham. Z kolei Selina Kyle wyjawi Bruce’owi więcej tajemnic na swój temat, a Harvey Dent bardzo zmieni się w następstwie ataku Pingwina.

Poniżej obejrzycie jeszcze materiał wideo, na którym Greg Miller z kindafunny.com rozmawia ze scenarzystą gry Jamesem Windelerem, reżyserem Jonem Stauderem oraz Travisem Willinghamem, wcielającym się w produkcji w Harveya Denta. Panowie dyskutują o drugim epizodzie oraz zdradzają to i owo na temat trzeciego odcinka.

Batman: The Telltale Games Series to jedna z wielu przygodówek w dorobku studia Telltale Games. Tytuł, podobnie jak wcześniejsze dzieła tej ekipy, jest prostym point-and-clickiem, skupiającym się przede wszystkim na opowiadaniu ciekawej fabuły oraz zmuszającym graczy do podejmowania trudnych wyborów, wpływających na przebieg historii. Produkcja oparta jest oczywiście na marce Batman, ale nie ukazuje wydarzeń znanych z filmów czy komiksów, gdyż jest autorską wizją amerykańskiego dewelopera.

Tytuł został podzielony na pięć epizodów, z których dwa są już dostępne na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, PC-tach oraz urządzeniach mobilnych (iOS).

Batman: The Telltale Games Series - New World Order ukaże się 25 października - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Batman: The Telltale Series

Batman: The Telltale Series