Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2016, 13:17

autor: luckie

Dziś premiera Batman: The Telltale Games Series - Guardian of Gotham

Dzisiaj ma się ukazać przedostatni odcinek gry przygodowej Batman: The Telltale Games Series. Twórcy zapewniają, że decyzje podjęte przez graczy w tym epizodzie będą miały poważne konsekwencje w wielkim finale.

Czy i tym razem Mroczny Rycerz odpowie na wezwanie? - Dziś premiera Batman: The Telltale Games Series - Guardian of Gotham - wiadomość - 2016-11-22
Czy i tym razem Mroczny Rycerz odpowie na wezwanie?

Dziś zadebiutować ma czwarty, czyli przedostatni odcinek Batman: The Telltale Games Series, zatytułowany Guardian of Gotham. Premiera na Steamie nastąpi najpewniej wieczorem, prawdopodobnie o godzinie 19:00. Choć nie podano dokładnego czasu pojawienia się poszczególnych edycji, dzisiaj Guardian of Gotham powinien być dostępny na wszystkich platformach: PC, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS. W przeciwieństwie do większości gier osadzonych w tym uniwersum, epizodyczna przygodówka o Mrocznym Rycerzu od studia Telltale Games skupia się na przedstawieniu dobrej historii pełnej niejednoznacznych dylematów i rozgałęziających się konsekwencji decyzji gracza.

Bez zbędnych spoilerów, wydarzenia z epizodu Guardian of Gotham będą naprawdę dramatyczne dla Bruce’a Wayne’a i jego nietoperzego alter ego. Jak zwykle czeka na nas kilka zaskakujących zwrotów akcji i trudnych decyzji moralnych. Twórcy zaznaczają, że w zależności od wyborów dokonanych w poprzednim odcinku, gracze zakończą ten etap przygody na kilka mocno odmiennych sposóbów, co oczywiście przełoży się na kształt wielkiego finału. Data premiery ostatniego epizodu nie została jeszcze ustalona, ale najprawdopodobniej zadebiutuje on przed końcem bieżącego roku.

  1. Recenzja pierwszego epizodu gry Batman: The Telltale Series – nowe szaty starej mechaniki
  2. Oficjalna strona gry Batman: The Telltale Games Series