Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2016, 20:27

autor: Draug

Batman: The Telltale Series – drugi odcinek już dostępny

Zgodnie z zapowiedzią, studio Telltale Games wypuściło drugi odcinek przygodówki Batman: The Telltale Series, zatytułowany Children of Arkham. Nowy epizod jest już dostępny na PC oraz konsolach PS4 i XOne. Posiadacze X360 i PS3 muszą poczekać trochę dłużej.

Przy przygodach Człowieka-Nietoperza studio Telltale Games narzuciło sobie całkiem przyzwoite tempo – może nie tak wysokie jak ostatnio, gdy kolejne odcinki perypetii Michonne w świecie The Walking Dead wychodziły praktycznie miesiąc w miesiąc, ale i tak lepsze, niż bywało przy wcześniejszych grach tego dewelopera. Pierwszy epizod Batman: The Telltale Series zadebiutował na samym początku sierpnia, a już teraz, mniej więcej półtora miesiąca później, możecie cieszyć się kolejnym rozdziałem opowieści o Mrocznym Rycerzu z Gotham – epizod drugi, Children of Arkham, jest już dostępny na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Aby uzyskać do niego dostęp na PC, musicie nabyć cały sezon (season pass), natomiast na PS4 i XOne da się go kupić odrębnie.

Tym razem Bruce’owi Wayne’owi przychodzi zmierzyć się z tytułowymi Dziećmi Arkham – tajemniczą organizacją przestępczą, która terroryzuje miasto. Batman jest zdeterminowany stawić jej czoła tym bardziej, że przeciwnik zdaje się mieć związek z mrocznymi sekretami z przeszłości, które kładą się cieniem na reputacji rodu Wayne’ów.

Na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 drugi odcinek Batman: The Telltale Series pojawi się w późniejszym (niesprecyzowanym) terminie. To samo dotyczy urządzeń mobilnych z systemami iOS i Android, przy czym w ich wypadku nie zadebiutował jeszcze nawet pierwszy epizod, Realm of Shadows.

W opowieści o Batmanie w adaptacji Telltale Games Bruce Wayne walczy nie tylko w przebraniu. - Batman: The Telltale Series – drugi odcinek już dostępny - wiadomość - 2016-09-20
W opowieści o Batmanie w adaptacji Telltale Games Bruce Wayne walczy nie tylko w przebraniu.

Ostatnia aktualizacja: 2016-09-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Batman: The Telltale Series

Batman: The Telltale Series