Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2016, 13:08

autor: luckie

Dziś finał pierwszego sezonu Batman: The Telltale Games Series

Ostatni odcinek gry przygodowej Batman: The Telltale Games Series debiutuje dziś na wszystkich platformach docelowych. W nim Mroczny Rycerz spróbuje powstrzymać ostatnią fazę planu organizacji Children of Arkham, mającej na celu zrujnowanie rodziny Wayne'ów.

Już dziś gracze będą mogli poznać finał pierwszego sezonu gry Batman: The Telltale Games Series. Epizod piąty, zatytułowany City of Light, ma zadebiutować w formie cyfrowej na wszystkich docelowych platformach: PC (na Steamie pojawi się pewnie wieczorem, około godziny 19:00), PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Z tej okazji twórcy opublikowali dramatyczny zwiastun (może zawierać spoilery dotyczące poprzednich odcinków):

Finał przygodówkowego Batmana od mistrzów gatunku ze studia Telltale Games rozstrzygnie walkę Bruce’a Wayne’a z przestępczą organizacją Children of Arkham, która usiłuje zniszczyć rodzinę Wayne’ów i na dobre pozbyć się Mrocznego Rycerza z Gotham. Co ciekawe, epizod City of Light może rozpocząć się w różnych miejscach, w zależności od decyzji gracza podjętych w trzecim akcie odcinka czwartego.

Jeśli lubicie znaną z innych produkcji Telltale Games formułę przygodówek opartych na wyborach (jak choćby The Walking Dead, Game of Thrones czy Minecraft: Story Mode), a jeszcze nie mieliście okazji sięgnąć po Batmana, przypominamy, że odcinek pierwszy dostępny jest na Steamie za darmo.

  1. Oficjalna strona studia Telltale Games
  2. Batman: The Telltale Games Series - poradnik do gry
  3. Recenzja pierwszego epizodu gry Batman: The Telltale Series – nowe szaty starej mechaniki