Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2019, 02:12

autor: Vergil

The Telltale Batman Shadows Edition zapowiedziane na PC, PS4, XOne i Switcha

Studio Telltale Games zapowiedziało swoje pierwsze dzieło po sierpniowym wskrzeszeniu. Mowa o The Telltale Batman Shadows Edition zmierzającym na PC i konsole. Posiadacze oryginalnego Batman: The Telltale Series będą mogli nabyć nową zawartość w ramach specjalnego DLC.

W sierpniu donosiliśmy Wam o tym, że Telltale Games zostało wskrzeszone przez chińską firmę Athlon Games, która weszła w posiadanie wybranych marek z jego portfolio. Dzisiaj zapowiedziano pierwszy owoc tego przedsięwzięcia, którym jest The Telltale Batman Shadows Edition. Pod tym mianem kryje się nowa wersja gry Batman: The Telltale Series, na tle oryginału wyróżniająca się nie tylko nową zawartością, lecz także odświeżoną grafiką w stylu noir.

Produkcja jeszcze dzisiaj zadebiutuje na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switch, a wyceniono ją na 29,99 dolara (około 115 złotych). Posiadacze oryginalnej wersji gry Batman: The Telltale Series będą mogli zaktualizować ją do nowej wersji poprzez zakup DLC zwanego Shadows Mode, wycenionego na 4,99 dolara (około 19 złotych).

Prezes odrodzonego Telltale Games, Jamie Ottilie, przekonuje, że to dopiero początek budowy nowego portfolio studia.

Batman od Telltale Games powróci z martwych. - The Telltale Batman Shadows Edition zapowiedziane na PC, PS4, XOne i Switcha - wiadomość - 2019-12-13
Batman od Telltale Games powróci z martwych.

Warto odnotować, że jak donosi serwis Gematsu, źródłem owych rewelacji jest informacja prasowa, która na krótko została opublikowana przez Athlon Games, jednak już po chwili została usunięta. Można oczekiwać, że na dzisiejszym The Game Awards zobaczymy pierwsze materiały promocyjne tego tytułu.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Telltale Games
  2. Oficjalna strona internetowa firmy Athlon Games