Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 grudnia 2019, 18:50

autor: "Vergil"

Zobacz jak Henry Cavill czyta Wiedźmina Andrzeja Sapkowskiego

W sieci pojawił się materiał wideo, w którym Henry Cavill wcielający się w Geralta z Rivii w serialu Wiedźmin od Netfliksa czyta Ostatnie życzenie, czyli pierwszy tom opowiadań Andrzeja Sapkowskiego.

Kampania promocyjna serialu Wiedźmin, którego premiera na platformie Netflix odbędzie się 20 grudnia, trwa w najlepsze. Jak się okazuje, finalny zwiastun tej produkcji nie był ostatnim materiałem wideo przygotowanym z myślą o widzach. Na łamach serwisu YouTube można bowiem obejrzeć nagranie, na którym Henry Cavill, czyli serialowy Geralt z Rivii, czyta pierwszy tom opowiadań Andrzeja Sapkowskiego – Ostatnie życzenie.

Jak widać, powyższy materiał wideo nie należy do szczególnie spektakularnych. Przedstawia Cavilla, który rozsiadł się wygodnie w fotelu i prowadzi nas przez pierwsze strony książki polskiego pisarza. Całość urozmaicają jednak sceny wyciągnięte wprost z serialu, ilustrujące wybrane wydarzenia, o których czyta aktor.

Dziwne teraz robią te butelki na mikstury. Jak niby coś takiego wziąć ze sobą w bój? - Zobacz jak Henry Cavill czyta Wiedźmina Andrzeja Sapkowskiego - wiadomość - 2019-12-12
Dziwne teraz robią te butelki na mikstury. Jak niby coś takiego wziąć ze sobą w bój?

W tym momencie nie pozostaje nam nic innego, jak przypomnieć, że serial Wiedźmin otrzyma drugi sezon, jednak obecnie nie wiemy, kiedy będziemy mogli go obejrzeć. Tymczasem 20 grudnia przekonamy się, jak w roli Białego Wilka wypadł zarówno Henry Cavill, jak i Michał Żebrowski, który wcieli się w tego bohatera w polskiej wersji językowej serialu (oprócz dubbingu twórcy przygotowali polskie napisy oraz wersję z lektorem, dzięki czemu każdy będzie mógł obejrzeć omawianą produkcję tak, jak sobie wymarzy).

  1. Oficjalna strona internetowa serialu Wiedźmin