Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 12 grudnia 2019, 18:50

autor: Vergil

Zobacz jak Henry Cavill czyta Wiedźmina Andrzeja Sapkowskiego

W sieci pojawił się materiał wideo, w którym Henry Cavill wcielający się w Geralta z Rivii w serialu Wiedźmin od Netfliksa czyta Ostatnie życzenie, czyli pierwszy tom opowiadań Andrzeja Sapkowskiego.

Kampania promocyjna serialu Wiedźmin, którego premiera na platformie Netflix odbędzie się 20 grudnia, trwa w najlepsze. Jak się okazuje, finalny zwiastun tej produkcji nie był ostatnim materiałem wideo przygotowanym z myślą o widzach. Na łamach serwisu YouTube można bowiem obejrzeć nagranie, na którym Henry Cavill, czyli serialowy Geralt z Rivii, czyta pierwszy tom opowiadań Andrzeja Sapkowskiego – Ostatnie życzenie.

Jak widać, powyższy materiał wideo nie należy do szczególnie spektakularnych. Przedstawia Cavilla, który rozsiadł się wygodnie w fotelu i prowadzi nas przez pierwsze strony książki polskiego pisarza. Całość urozmaicają jednak sceny wyciągnięte wprost z serialu, ilustrujące wybrane wydarzenia, o których czyta aktor.

Dziwne teraz robią te butelki na mikstury. Jak niby coś takiego wziąć ze sobą w bój? - Zobacz jak Henry Cavill czyta Wiedźmina Andrzeja Sapkowskiego - wiadomość - 2019-12-12
Dziwne teraz robią te butelki na mikstury. Jak niby coś takiego wziąć ze sobą w bój?

W tym momencie nie pozostaje nam nic innego, jak przypomnieć, że serial Wiedźmin otrzyma drugi sezon, jednak obecnie nie wiemy, kiedy będziemy mogli go obejrzeć. Tymczasem 20 grudnia przekonamy się, jak w roli Białego Wilka wypadł zarówno Henry Cavill, jak i Michał Żebrowski, który wcieli się w tego bohatera w polskiej wersji językowej serialu (oprócz dubbingu twórcy przygotowali polskie napisy oraz wersję z lektorem, dzięki czemu każdy będzie mógł obejrzeć omawianą produkcję tak, jak sobie wymarzy).

  1. Oficjalna strona internetowa serialu Wiedźmin
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.