Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 grudnia 2019, 12:19

autor: Adrian Werner

Wiedźmin - finalny zwiastun serialu serwisu Netflix

Serwis Netflix udostępnił finalny zwiastun serialu Wiedźmin. Trailer koncentruje się na fabule adaptacji powieściowej sagi Andrzeja Sapkowskiego.

Netfliksowy Geralt zadebiutuje w przyszłym tygodniu. - Wiedźmin - finalny zwiastun serialu serwisu Netflix - wiadomość - 2019-12-12
Netfliksowy Geralt zadebiutuje w przyszłym tygodniu.

W przyszłym tygodniu zadebiutuje pierwszy sezon serialu Wiedźmin, więc nic dziwnego, że serwis Netflix ostatnio regularnie raczy nas materiałami z tej produkcji. Najnowszym tego owocem stał się kolejny zwiastun produkcji, będący ostatnim, jaki zobaczymy przed premierą. Udostępniono również świeży zestaw zdjęć.

Finalny trailer znacznie bardziej niż wcześniejsze koncentruje się na fabule, dając dobre pojęcie o tym, co zaoferuje pierwszy sezon. Materiał pokazuje także wiele nowych sekwencji i dialogów.

Przypomnijmy, że Wiedźmin zadebiutuje 20 grudnia tego roku w serwisie Netflix. Pierwszy sezon składać się będzie z ośmiu odcinków i wszystkie ukażą się równocześnie. Zamówiono już drugi sezon serialu, ale na razie nie wiemy, kiedy go zobaczymy.

W Polsce widzowie będą mogli obejrzeć produkcję z polskimi napisami, z lektorem lub też z dubbingiem. W przypadku tej ostatniej opcji głosu Geraltowi użyczy Michał Żebrowski.

Warto dodać, że ostatnie dni były bardzo owocne dla osób czekających na serial. Mieliśmy okazję odsłuchać dwa utwory ze ścieżki dźwiękowej, a zestaw trzech filmików przybliżył sylwetki głównych bohaterów. Ponadto zapowiedziano reedycję powieściowej sagi, z okładkami zainspirowanymi produkcją serwisu Netflix.

  1. Oficjalna strona internetowa serialu Wiedźmin