Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 9 grudnia 2019, 20:35

autor: qjin

Netflix przybliża bohaterów Wiedźmina

Netflix opublikował nowe materiały promocyjne serialu Wiedźmin. Skupiają się one na głównych bohaterach: Geralcie, Yennefer i Ciri. Na filmikach widać nowe sceny, na których można lepiej przyjrzeć się Jaskrowi.

Do premiery serialu The Witcher pozostało już tylko półtora tygodnia. - Netflix przybliża bohaterów Wiedźmina - wiadomość - 2019-12-09
Do premiery serialu The Witcher pozostało już tylko półtora tygodnia.

Kampania marketingowa serialu Wiedźmin (ang. The Witcher) rozkręciła się na dobre. Za nami między innymi oficjalny zwiastun oraz prezentacje plakatów czy pierwszych utworów ze ścieżki dźwiękowej. Netflix tym razem przybliża nam głównych bohaterów, czyli Geralta z Rivii (Henry Cavill), czarodziejkę Yennefer (Anya Chalotra), ukochaną Białowłosego, oraz Ciri (Freya Allan), księżniczkę Cintry. Każdy z ponad dwuminutowych materiałów wideo zarysowuje postacie potencjalnym widzom nieobeznanym z książkowym pierwowzorem lub grami studia CD Projekt RED.

Na najnowszych materiałach promocyjnych, które zostały opatrzone komentarzem odtwórców głównych ról, można ujrzeć niepokazywane wcześniej sceny. Na filmie przedstawiającym Białowłosego widać ujęcia z Jaskrem, poetą i przyjacielem Geralta. W trubadura wciela się Joey Batey (Templariusze, Czas śmierci).

Wiedźmin zadebiutuje na Netfliksie 20 grudnia, a dwa dni wcześniej odbędzie się oficjalna polska premiera w Warszawie, o której więcej przeczytacie tutaj. Pierwszy sezon, który będzie liczyć osiem odcinków, będzie dostępny od razu w całości. Na koniec warto wspomnieć, że Netflix wiąże duże nadzieje z serialem – drugi sezon został oficjalnie potwierdzony, a zdjęcia do niego rozpoczną się na początku przyszłego roku.