Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2019, 09:50

autor: Serek

Total Tank Simulator - demo i nowe szczegóły o polskiej grze

Kojarzycie Total Tank Simulator - polską strategię z elementami gry akcji od studia Noobz from Poland, która trafi na Steama w pierwszym kwartale 2020 roku? W sieci dostępne jest demo, a twórcy podzielili się z fanami nowymi szczegółowymi informacjami o tytule.

Total Tank Simulator ukaże się na początku 2020 roku na PC. - Total Tank Simulator - demo i nowe szczegóły o polskiej grze - wiadomość - 2019-12-10
Total Tank Simulator ukaże się na początku 2020 roku na PC.

Prawdopodobnie wielu z Was mogła ominąć informacja o Total Tank Simulator - produkcji warszawskiego studia Noobz from Poland. Tytuł został zapowiedziany stosunkowo dawno, zdążył nawet zaliczyć swoje pierwsze przesunięcie premiery. Wygląda jednak na to, że wreszcie ujrzy światło dzienne. Ma to nastąpić na początku 2020 roku. Wpływ na ten stan rzeczy miało pozyskanie przez polski zespół wydawcy, którym jest 505 Games.

Teraz, kiedy zbliżamy się do premiery Total Tank Simulator na Steamie (na razie nic nie wskazuje na to, żeby produkcja ukazała się gdziekolwiek poza platformą Valve), twórcy opublikowali oficjalny komunikat oraz pochwalili się nowym zwiastunem gry. Tytuł dostał również odświeżoną oprawę graficzną (względem pierwszych zapowiedzi). Gra to połączenie strategii ze strzelaniną. Podczas rozgrywki możemy kontrolować pojazdy, jak i jednostki piechoty, ale jako dowódca każdą misję rozpoczniemy od odpowiedniego rozlokowania naszych sił na mapie. Poniżej możecie obejrzeć nowy zwiastun.

Kolejna świetna wiadomość jest taka, że jeśli zainteresował Was ten tytuł, to możecie go wypróbować już teraz, bowiem demo (właściwie demo nr 5) Total Tank Simulator jest dostępne na Steamie. Twórcy chwalą się, że w dniu premiery produkcja zaoferuje 6 grywalnych frakcji (USA, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Polska, Rosja), ponad 200 różnorodnych jednostek oraz 50 map (we wszystkich porach roku). Co równie ciekawe, środowiska są w pełni interaktywne, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by zdeformować teren, wyciąć drzewa czy zburzyć budynki... z jednym małym wyjątkiem:

Jeśli coś widzisz, to możesz to zniszczyć! Z wyjątkiem dużych skał, które są niezniszczalne.

Noobz from Poland to studio założone w 2016 roku przez Jarosława Kotowskiego i Juliusza Kopczewskiego - doświadczonych informatyków i pasjonatów gier komputerowych. Total Tank Simulator to pierwsza produkcja firmy, w której pracuje obecnie 15 osób. Jarosław Kotowski w rozmowie z portalem Strefa Inwestorów przyznał, że wydawca sam odnalazł zespół, uznając, że powstaje nowy rodzaj gier - battle simulator - którego TTS jest trzecim przedstawicielem. Studio, oprócz produkcji gier na PC, rozpoczęło prace nad kilkoma tytułami na Nintendo Switch. Dwa z nich są już nawet gotowe i niebawem ujrzą światło dzienne.

Twórcy zapowiadają, że na premierę tytuł zaoferuje jedynie tryb single player - w obrębie którego dostępnych będzie kilka wariantów rozgrywki (np. Sandbox lub Shadow mode). Na karcie produkcji możemy znaleźć także informacje dotyczące wymagań sprzętowych. Możecie się z nimi zapoznać poniżej (chociaż nie należą one do najdokładniejszych).

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. System operacyjny: Windows 7
 2. Procesor: Intel Core i5 (2,5 GHz)
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 560
 5. Miejsce na dysku: 3 GB wolnej przestrzeni

Zalecane wymagania sprzętowe:

 1. System operacyjny: Windows 10
 2. Procesor: Intel Core i7 (3,0 GHz)
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1050
 5. Miejsce na dysku: 3 GB wolnej przestrzeni
 1. Oficjalna strona internetowa Total Tank Simulator
 2. Total Tank Simulator na platformie Steam

Ostatnia aktualizacja: 2019-12-10

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Total Tank Simulator

Total Tank Simulator