Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2016, 18:03

autor: Ender

Batman: A Telltale Games Series – premiera w sierpniu, pudełkowa wersja we wrześniu

Klasyczna przygodowa gra Batman: A Telltale Games Series zadebiutuje w dystrybucji cyfrowej pod koniec sierpnia tego roku. Równocześnie we wrześniu na półki sklepowe trafi pudełkowa wersja tytułu.

Studio Telltale Games ogłosiło, że premiera jego najnowszej epizodycznej przygodówki, opartej na komiksach o przygodach Batmana, zadebiutuje w dystrybucji cyfrowej pod koniec sierpnia tego roku. Pierwszy epizod ukaże się równocześnie na konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, a także komputerach PC oraz urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. To jednak nie wszystko, podobnie jak w przypadku wielu innych produkcji dewelopera, Batman: A Telltale Games Series zostanie opublikowany także w konsolowej wersji pudełkowej. W Europie edycja ta pojawi się w sklepach 16 września. Na dysku znajdzie się pierwszy odcinek serii oraz przepustka sezonowa, pozwalająca na ściągnięcie reszty odcinków. Na razie pod znakiem zapytania stoi to, jak szybko Telltale upora się z publikacją wszystkich planowanych pięciu epizodów. Producenci ambitnie zapowiadają, że trafią one do graczy jeszcze przed końcem tego roku.

Batman: A Telltale Games Series przedstawi wczesny okres działalności Mrocznego Rycerza. Z ujawnionych dotychczas informacji wiemy, że w grze pojawią się tacy bohaterowie jak Catwoman czy Carmine Falcone. Studio Telltale twierdzi, że chce rozbudować profil psychologiczny głównego bohatera. Dużo czasu spędzimy jako Bruce Wayne, a jednym z głównych wątków historii będą konsekwencje jakie niesie zachowanie w tajemnicy jego podwójnej tożsamości.

Na fizycznym dysku znajdzie się tylko pierwszy epizod serii - Batman: A Telltale Games Series – premiera w sierpniu, pudełkowa wersja we wrześniu - wiadomość - 2016-07-15
Na fizycznym dysku znajdzie się tylko pierwszy epizod serii
  1. Oficjalna strona gry Batman: A Telltale Games Series

Ostatnia aktualizacja: 2016-07-15

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Batman: The Telltale Series

Batman: The Telltale Series