Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 marca 2022, 20:45

87 gier po 2 zł - Humble Bundle na pomoc Ukrainie

Do sprzedaży trafiła nowa paczka Humble Bundle. Składa się ona m.in. z 87 gier wideo, kilku podręczników do papierowych RPG, powieści graficznych i programów komputerowych. Pieniądze ze sprzedaży zestawu trafią do organizacji zapewniających pomoc ofiarom wojny na Ukrainie.

Dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego w serwisie HumbleBundle.com rozpoczęła się sprzedaż paczki Stand with Ukraine. Całkowity przychód z niej ma zostać przekazany organizacjom humanitarnym niosącym pomoc ofiarom wojny toczącej się za wschodnią granicą Polski.

Humble Stand with Ukraine Bundle kupisz tutaj

Zestaw możecie kupić, klikając w powyższy przycisk. Składa się on ze 122 elementów, z czego 87 to gry wideo. Resztę stanowią natomiast podręczniki do papierowych RPG, powieści graficzne czy programy komputerowe. Za całość trzeba zapłacić dość sporo, bo co najmniej 36,39 euro (ok. 172 zł), lecz nie tylko cel jest szczytny, ale i zawartość paczki robi duże wrażenie.

Pozostając na własnym podwórku, przyjrzyjmy się grom, które można w ten sposób nabyć. Jest wśród nich wiele dużych i całkiem świeżych tytułów. Pozwolę sobie wymienić tylko część – pełną listę znajdziecie pod linkiem, do którego prowadzi powyższy przycisk.

Większość z tych produkcji otrzymacie w formie klucza, który należy przypisać do konta na platformie Steam – chyba że zaznaczono inaczej. Akcja potrwa tydzień i zakończy się 25 marca o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Humble Stand with Ukraine Bundle – wybrane gry

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej