Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Lara Croft and the Guardian of Light

Lara Croft and the Guardian of Light i Lara Croft and the Temple of Osiris za darmo

Karol Laska , 18 marca 2021, 18:37

Dwie gry w uniwersum Tomb Raider - Lara Croft and the Guardian of Light i Lara Croft and the Temple of Osiris - są dostępne do odebrania za darmo dzięki promocji (obejmującej tylko wersje na PC) zorganizowanej przez firmę Square Enix.

Games with Gold w styczniu - Celeste i Far Cry 2

Serek, 20 grudnia 2018, 20:29

Microsoft ujawnił wszystkie produkcje, które w styczniu 2019 roku trafią do abonentów Xbox Live Gold. Posiadacze Xboksów 360 dostaną Larę Croft i Far Cry 2, natomiast użytkownicy Xboksa One, prócz dwóch poprzednich tytułów, otrzymają Celeste oraz WRC 6.

Lara Croft - królowa jest tylko jedna

Fett, 12 września 2015, 15:42

Premiera nowych przygód Lary Croft zbliża się wielkimi krokami, warto więc cofnąć się nieco w czasie i pochylić nad historią marki Tomb Raider.

Core Online - serwis Square Enix umożliwiający granie w przeglądarkach przestał istnieć

Góral, 19 stycznia 2014, 10:32

Koncern Square Enix po cichu zamknął platformę Core Online w listopadzie 2013 roku. Serwis umożliwiający darmowe (1 min. obejrzanej reklamy równała się 20 min. zabawy) granie przez przeglądarki internetowe w wybrane produkcje firmy (m.in Hitman: Krwawa Forsa oraz Lara Croft and the Guardian of Light), według zamieszczonego komunikatu był tylko testem, który został zakończony. Nie ma planów przywrócenia usługi do życia.

Nie będzie kontynuacji Lara Croft and the Guardian of Light - Crystal Dynamics nie ma takich planów

Hed, 7 marca 2013, 12:49

Pamiętacie grę Lara Croft and the Guardian of Light? Niestety, studio Crystal Dynamics raczej nie stworzy jej kontynuacji. Deweloper nie wyklucza jednak, że kiedyś może ponownie zainteresować się trybem kooperacji.

Lara Croft and the Guardian of Light za darmo w przeglądarce

Ender, 14 listopada 2012, 18:40

Przygodowo-zręcznościowa gra Lara Croft and the Guardian of Light dostępna jest już za darmo z poziomu przeglądarki internetowej w serwisie Core Online. Podobnie jak w przypadku pozostałych tytułów oferowanych na tej stronie, zabawę będą przerywać nam wyświetlane materiały promocyjne.

Wieści ze świata (Lara Croft and the Guardian of Light, Call of Duty: Black Ops II) 29/6/12

Sarge, 29 czerwca 2012, 12:10

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do strzelaniny Call of Duty: Black Ops II, grze Lara Croft and the Guardian of Light w wersji na przeglądarkę Google Chrome, a także dacie premiery Pokemon Black 2 oraz Pokemon White 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Firma Sony krytykuje rygorystyczne warunki wydawania gier na Xboksie 360

Sarge, 5 września 2011, 10:10

Niedawno dowiedzieliśmy się, że firma Microsoft może zabronić wydania gry na Xboksie 360, jeśli wcześniej tytuł pojawił się na konkurencyjnej platformie sprzętowej. Rob Dyer z firmy Sony otwarcie skrytykował strategię giganta z Redmond.

Wieści ze świata (Silent Hill HD Collections, Lara Croft and the Guardian of Light, 3DS) 13/06/11

Jiker, 13 czerwca 2011, 14:17

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowym modelu Xboksa 360, braku Silent Hill HD Collections na X360, a także milionie 3DS-ów w Japonii. Zapraszamy do lektury.

Seria Tomb Raider przeceniona na Steamie

Hed, 21 lutego 2011, 09:08

Tomb Raider: Underworld oraz Lara Croft and the Guardian of Light to dwie z kilku propozycji przecenionych w ramach jednego z ostatnich etapów akcji promocyjnej Square Enix na Steamie. Dzięki niej można uzupełnić kolekcję gier o powyższe tytuły za kilkadziesiąt złotych. Lara Croft jest zawsze w modzie, więc chyba warto zainteresować się sprawą.

Wieści ze świata (Fallout: New Vegas, Mortal Kombat, Lara Croft and the Guardian of Light) 10/01/11

Jiker, 10 stycznia 2011, 13:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze DLC do pecetowego Lara Croft and the Guardian of Light, sukcesie Mac App Store, a także obecności starych znajomych we wznowieniu marki Mortal Kombat. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Tomb Raider, Lara Croft and the Guardian of Light, Pokemon) 28/12/10

Jiker, 28 grudnia 2010, 11:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowym głosie Lary Croft, amerykańskiej dacie premiery Pokemon Black/White, a także debiucie Raziela i Kaina w świecie Lara Croft and the Guardian of Light. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Tony Hawk, Halo Wars, Europa Universalis III) 9/12/10

Jiker, 9 grudnia 2010, 13:37

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o uratowaniu statystyk z Halo Wars, ukończeniu prac nad czwartym dodatkiem do Europa Universalis III, nowościach w ofercie Xbox Live, a także o planach Activision względem marki Tony Hawk. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Civilization V, Resistance 3) 2/12/10

Jiker, 2 grudnia 2010, 13:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o programie lojalnościowym w Xbox Live, nowych mapkach do Civilization V, sprzedaży Gran Turismo 5 w Japonii, a także dodatkach do Lara Croft and the Guardian of Light. Zapraszamy do lektury.

Sieciowa kooperacja w Lara Croft and the Guardian of Light teraz także na pecetach

Sarge, 24 listopada 2010, 09:30

Dopiero co wczoraj informowaliśmy Was o wydaniu łatki dodającej tryb sieciowej kooperacji w grze Lara Croft and the Guardian of Light w wersji na PlayStation 3, a już mogą ją ściągnąć także wszyscy pecetowcy. To świetna wiadomość dla posiadaczy komputerowej wersji tego tytułu, bo jeszcze 24 godziny temu nie było wiadomo, kiedy dokładnie doczekają się aktualizacji.

Tryb sieciowej kooperacji w Lara Croft and the Guardian of Light dostępny na PS3

Sarge, 23 listopada 2010, 11:10

Po wielu tygodniach oczekiwania, posiadacze gry Lara Croft and the Guardian of Light w wersji na PlayStation 3 w końcu doczekali się łatki dodającej tryb sieciowej kooperacji. Niestety wciąż nie wiadomo, kiedy dostaną ją użytkownicy komputerów osobistych.

Ujawnienie nowego Tomb Raidera już wkrótce?

Adrian Werner, 13 listopada 2010, 10:55

Już od pewnego czasu krążą plotki o kolejnej części Tomb Raidera. Wczorajszy dzień przyniósł nowe spekulacje, według których gra może zostać ujawniona już za kilka tygodni.

Sieciowa kooperacja w Lara Croft and the Guardian of Light jeszcze dziś

Jiker, 27 października 2010, 08:47

Jeszcze dzisiaj w ofercie Xbox Live zagości bezpłatna aktualizacja do zręcznościowej gry akcji Lara Croft and the Guardian of Light w wersji na Xboksa 360, wzbogacająca produkcję Crystal Dynamics o tryb sieciowej kooperacji.

Data premiery trybu sieciowej kooperacji dla Lara Croft and the Guardian of Light

Jiker, 21 października 2010, 08:16

Studio Crystal Dynamics poinformowało za pośrednictwem Twittera, że długo oczekiwany tryb sieciowej kooperacji do gry Lara Croft and the Guardian of Light w wersji na Xboksa 360 zostanie udostępniony 27 października, czyli w najbliższą środę.

Nowe przygody Lary Croft trafiają na peceta i PlayStation 3

Hed, 29 września 2010, 09:06

Gra Lara Croft and the Guardian of Light trafiła na komputery osobiste i konsolę PlayStation 3. Produkcja studia Crystal Dynamics była do tej pory dostępna wyłącznie na Xboksie 360 i stała się jednym z jaśniejszych punktów tegorocznej edycji akcji Summer of Arcade. Poboczne przygody znanej archeolożki różnią się od serii Tomb Raider, ale na szczęście jest to zaletą.

Sieciowa kooperacja w Lara Croft and the Guardian of Light znowu opóźniona

Sarge, 22 września 2010, 11:20

Wydana miesiąc temu na Xboksa 360 gra Lara Croft and the Guardian of Light miała jedną dość poważną wadę – brak zapowiadanego wcześniej sieciowego trybu kooperacji. Miał on zostać zawarty wraz z premierą tytułu na PlayStation 3 oraz pecety, ale jak się właśnie okazało, również ten termin nie zostanie dotrzymany.

Tomb Raider 9 z otwartym światem i akcją w Japonii?

Sarge, 16 września 2010, 09:30

Po wydanym niemal dwa lata temu Tomb Raider: Underworld, informacje na temat serii nieco przycichły. Poza sporadycznymi plotkami nikt oficjalnie nie potwierdził, że kolejna odsłona powstaje – zamiast tego zajęto się grą Lara Croft and the Guardian of Light odbiegającą nieco swoimi założeniami od głównego cyklu. Tymczasem jednak temat dziewiątego Tomb Raidera wrócił ponownie.

Wieści ze świata (Wiedźmin 2, Halo: Reach, Red Dead Redemption) 15/09/10

Jiker, 15 września 2010, 12:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o drugim rozdziale The Silver Lining, milionie sprzedanych egzemplarzy Trials HD, nowym dodatku DLC do Red Dead Redemption, demie NBA 2K11, aktualizacji oficjalnej strony Wiedźmina 2, wstecznej kompatybilności według Sony, a także nowej grze studia Ninja Theory. Zapraszamy do lektury.

Lara Croft and the Guardian of Light już dostępne na Xboksie 360. Pierwsze DLC za darmo

Sarge, 18 sierpnia 2010, 09:52

Już dzisiaj na serwerach Xbox Live ląduje gra Lara Croft and the Guardian of Light. Dopiero w następnym miesiącu swoją wersję dostaną posiadacze PlayStation 3 oraz pecetów, a właściciele konsoli Microsoftu poza wcześniejszym dostępem do tego tytułu dostaną też pierwszy dodatek typu DLC zupełnie za darmo.

Data premiery nowych przygód Lary Croft na PC i PS3. Gra dostanie 5 dodatków DLC

Sarge, 8 sierpnia 2010, 13:30

Nie jest tajemnicą, że gra Lara Croft and the Guardian of Light ukaże się w pierwszej kolejności na platformie sieciowej Xboksa 360. Po ogłoszeniu jej daty wydania na 18 sierpnia mieliśmy w najbliższym czasie dostać informację na temat wersji na pozostałe platformy. Milczenie firmy Crystal Dynamics właśnie zostało przerwane.

Nowa Lara Croft w sierpniu tylko na Xboksie 360

Sarge, 17 lipca 2010, 09:17

Po ujawnieniu daty premiery Lara Croft and the Guardian of Light w wersji na Xboksa 360 wydawało się jasne, że tego samego dnia produkcja ta ukaże się na pozostałe platformy. Okazuje się jednak, że będzie zupełnie inaczej i przez miesiąc będzie dostępna ekskluzywnie na konsoli Microsoftu.

Wieści ze świata (Medal of Honor, Enslaved, Assassin’s Creed) 16/07/10

Hed, 16 lipca 2010, 15:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Tym razem mówimy o komiksie o zabójcach z Assassin’s Creed, nowej okazji do wzięcia udziału w becie Medal of Honor oraz DLC do ciekawie zapowiadającego się Enslaved.

Data premiery Lara Croft and the Guardian of Light

Sarge, 8 lipca 2010, 11:10

Po kilku miesiącach oczekiwań poznaliśmy dokładną datę premiery nowej gry z Larą Croft w roli głównej. Lara Croft and the Guardian of Light jest tytułem szykowanym na różnorodne platformy sieciowe i tak jak dotychczas spodziewano się jego premiery w sierpniu, tak dzisiaj te informacje się potwierdziły i wraz z zapowiedzią Microsoftu zostały jeszcze sprecyzowane.

Wieści ze świata (FIFA 11, Alan Wake, Mass Effect 2) 7/07/10

Jiker, 7 lipca 2010, 12:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze strzelaniny Blacklight: Tango Down, ścieżce dźwiękowej do przygód Alana Wake’a, nowej odsłonie cyklu Ship Simulator, dacie premiery FIFA 11, ofercie Xbox Live Arcade, a także przyszłych projektach Hideo Kojimy. Zapraszamy do lektury.

Nowy Tomb Raider pod koniec przyszłego roku?

Hed, 30 czerwca 2010, 18:06

Według informatorów serwisu Eurogamer studio Crystal Dynamics, pracujące obecnie nad grą Lara Croft and the Guardian of Light, ma w zanadrzu jeszcze jeden projekt, którym jest następna pełnoprawna odsłona serii Tomb Raider. Jeśli wierzyć niepotwierdzonym doniesieniom, nową produkcję zobaczymy dopiero w przyszłorocznym okresie świątecznym.

Microsoft zapowiada nową edycję Summer of Arcade

Jiker, 15 czerwca 2010, 07:48

Firma Microsoft zaanonsowała oficjalnie nową edycję programu Summer of Arcade, w ramach której w okresie wakacyjnym dojdzie do poszerzenia oferty Xbox Live Arcade o szereg interesująco zapowiadających się tytułów.

Celebrytka Kim Kardashian zagra Larę Croft?

Adrian Werner, 7 czerwca 2010, 13:02

Na serwisie ShowbizSpy pojawiła się informacja, która zmrozi krew w żyłach wielbicielom Lary Croft. Według najnowszych plotek, w następnej ekranizacji cyklu Tomb Rider w rolę dzielnej pani archeolog wcielić ma się Kim Kardashian.

Lara Croft and the Guardian of Light - pierwsze materiały video

Adrian Werner, 16 maja 2010, 09:05

Lara Croft and the Guardian of Light stanowić będzie całkowicie świeże podejście do słynnej serii, nie dziwi zatem, że jej odmienności budzi u fanów cyklu spore wątpliwości. Pomóc w ich rozwianiu może właśnie wypuszczony pierwszy zwiastun filmowy z tej produkcji.

Wieści ze świata (EverQuest II, Tactical Intervention, Auto Club Revolution) 14/05/10

Jiker, 14 maja 2010, 14:09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o promocjach związanych z dodatkiem EQII: Sentinel’s Fate, becie nowej gry twórcy Counter Strike’a, nowym wyścigowym MMO, OnLive w Europie, wynikach finansowych Konami, a także nowej, taniej serii na PSP. Zapraszamy do lektury.

Lara Croft And The Guardian Of Light trafi na Steama

Hed, 6 maja 2010, 09:31

W sklepie Steam pojawiła się strona dotycząca gry Lara Croft And The Guardian Of Light, czyli dość nietypowego powrotu bohaterki serii Tomb Raider. Sympatyczna zręcznościowa platformówka otrzyma pełne wsparcie narzędzi Steamworks, więc gracze mogą spodziewać się statystyk, rankingów oraz możliwości zapisywania stanów gry na zewnętrznym serwerze.

Lara Croft and the Guardian of Light to nie Tomb Raider 9

Olek, 13 marca 2010, 12:10

Ortodoksyjni fani serii Tomb Raider mogą spać spokojnie. Studio Crystal Dynamics ujawniło, że gra Lara Croft and the Guardian of Light będzie całkowicie odrębną produkcją. Prace nad Tomb Rider 9 toczą się równolegle.

Lara Croft and the Guardian of Light w produkcji!

Olek, 4 marca 2010, 13:28

Studio deweloperskie Crystal Dynamics oficjalnie potwierdziło prace nad nową grą z jedną z najbardziej znanych postaci świata gier wideo. W Lara Croft and the Guardian of Light zagramy jeszcze w tym roku.