Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2010, 08:47

autor: Jiker

Sieciowa kooperacja w Lara Croft and the Guardian of Light jeszcze dziś

Jeszcze dzisiaj w ofercie Xbox Live zagości bezpłatna aktualizacja do zręcznościowej gry akcji Lara Croft and the Guardian of Light w wersji na Xboksa 360, wzbogacająca produkcję Crystal Dynamics o tryb sieciowej kooperacji.

Jeszcze dzisiaj w ofercie Xbox Live zagości bezpłatna aktualizacja do zręcznościowej gry akcji Lara Croft and the Guardian of Light w wersji na Xboksa 360, wzbogacająca produkcję Crystal Dynamics o tryb sieciowej kooperacji.

Sieciowa kooperacja w Lara Croft and the Guardian of Light jeszcze dziś - ilustracja #1

W ramach rekompensaty za długi czas oczekiwania (sieciowy co-op miał zostać uruchomiony jeszcze 18 sierpnia, wraz z premierą gry) i dwukrotne opóźnienie publikacji, studio udostępni posiadaczom Xboksa 360 za darmo dodatek All the Trappings – pierwsze z pięciu DLC planowanych do najnowszych przygód pani archeolog. W ramach rozszerzenia gracze uzyskają dostęp do nowych lokacji, wypełnionych pomysłowymi zagadkami oraz efektownymi starciami z przeciwnikami.

Należy jednak pamiętać, że opisane wyżej DLC pozostanie darmowe tylko przez 30 dni (po miesiącu trzeba będzie za nie zapłacić pełną cenę). Następne cztery rozszerzenia – już od samego początku płatne – będą udostępniane w regularnych odstępach czasowych. Ostatnie z nich trafi do sprzedaży pod koniec tego roku. Dwa finalne dodatki wprowadzą do gry nowych grywalnych bohaterów.

Niestety, w dalszym ciągu przedstawiciele Crystal Dynamics nie pokusili się o ujawnienie terminu publikacji aktualizacji z trybem sieciowej kooperacji w wersjach na PC i PlayStation 3. Mając jednak na uwadze ostatnie zapowiedzi twórców, możemy spodziewać się, że poznamy go w niedługim czasie. Pragniemy przy tym zauważyć, że w obu powyższych przypadkach pierwszy z dodatków DLC najprawdopodobniej nie zostanie udostępniony za darmo.

Pełna wersja Lara Croft and the Guardian of Light w wersji na Xboksa 360 kosztuje 1200 punktów Microsoftu. Nie jest to kolejna odsłona marki Tomb Raider, a raczej swego rodzaju spin-off, w którym akcja przedstawiona została w rzucie izometrycznym. Larze towarzyszy tu wojownik Majów o imieniu Totec.