Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 marca 2021, 18:50

autor: Karol Laska

Lara Croft and the Guardian of Light i Lara Croft and the Temple of Osiris za darmo

Dwie gry w uniwersum Tomb Raider - Lara Croft and the Guardian of Light i Lara Croft and the Temple of Osiris - są dostępne do odebrania za darmo dzięki promocji (obejmującej tylko wersje na PC) zorganizowanej przez firmę Square Enix.

Firma Square Enix rozdaje za darmo dwie gry z serii Tomb Raider – mowa o Lara Croft and the Guardian of Light (wyprodukowanym przez Crystal Dynamics i Nixxes Software) oraz Lara Croft and the Temple of Osiris (wyprodukowanym przez Nixxes Software), czyli dwóch eksperymentalnych dla uniwersum spin-offach odchodzących od sprawdzonej formuły trzecioosobowych gier akcji na rzecz izometrycznych przygodówek akcji z elementami logicznymi. Promocja dotyczy tylko pecetowych wersji produkcji.

Obydwa tytuły zostały dość ciepło przyjęte przez graczy. Nasze recenzje również komplementowały wspomniane dzieła, więc jeżeli jeszcze nie mieliście okazji ich ograć, to teraz macie do tego idealną okazję. W celu odebrania specjalnych promocyjnych kodów należy spełnić następujące instrukcje:

Musicie więc dodać do obserwowanych konto Square Enix na Twitterze, a następnie pozostawić pod wyżej zamieszczonym tweetem komentarz o treści #SQUAREENIXPRESENTS. Po spełnieniu tychże wymagań przedstawiciele firmy wyślą do Was kod na darmowe gry, o których mowa.

Skąd ta wspaniałomyślność ze strony Square Enix? Ma ona związek z dzisiejszą transmisją Square Enix Presents | Spring 2021 obfitującą w najrozmaitsze zapowiedzi i zwiastuny. Link do niej znajdziecie tutaj.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

  1. Lara Croft and the Guardian of Light - recenzja gry
  2. Recenzja gry Lara Croft and the Temple of Osiris - Tomb Raider w grobowcach faraonów
  3. Strona internetowa Square Enix