Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 października 2014, 11:48

autor: Draug

Lara Croft and the Temple of Osiris - bohaterowie i gameplay

Studio Crystal Dynamics wypuściło pierwszy dziennik dewelopera do gry Lara Croft and the Temple of Osiris. Ma on postać 4-minutowego zapisu rozgrywki z komentarzem twórców i prezentuje m.in. dostępne postacie oraz system ich personalizacji. Film opatrzyliśmy polskimi napisami.

Lara Croft and the Temple of Osiris w skrócie:
  • Producent: Crystal Dynamics
  • Wydawca: Square Enix
  • Gatunek: przygodowa gra akcji z widokiem izometrycznym, nastawiona na 4-osobowy co-op
  • Platformy sprzętowe: PC, XOne, PS4
  • Termin premiery: 9 grudnia 2014

Studio Crystal Dynamics postanowiło podzielić się nowym materiałem wideo poświęconym kooperacyjnej grze Lara Croft and the Temple of Osiris. Formalnie jest to dziennik dewelopera (pierwszy, jaki przygotowano dla omawianej produkcji), lecz w praktyce mamy do czynienia z zapisem rozgrywki opatrzonym komentarzem twórców. Jak to zwykle bywa, przygotowaliśmy do niego polskie napisy. Omawiany gameplay koncentruje się na kilku zagadnieniach. Pierwszym z nich są grywalne postacie – możemy zapoznać się z krótką charakterystyką czworga dostępnych bohaterów (archeologów Lary Croft i Cartera Bella oraz bogów Izydy i Horusa), obejmującą przede wszystkim ich specjalne umiejętności. Omówiono też system personalizacji postaci, związany z systemem łupów. Podczas zabawy będziemy zdobywali magiczne pierścienie i amulety, zapewniające graczom poprawione lub całkowicie nowe zdolności. Nie zabraknie także różnych rodzajów broni i alternatywnych strojów do odblokowywania.

Czworo bohaterów w trybie kooperacji w Lara Croft and the Temple of Osiris zwykle będzie ze sobą współpracowało. Tylko czasami ktoś komuś przypadkiem rzuci bombę pod nogi. - Lara Croft and the Temple of Osiris – gameplay z komentarzem twórców - wiadomość - 2014-10-09
Czworo bohaterów w trybie kooperacji w Lara Croft and the Temple of Osiris zwykle będzie ze sobą współpracowało. Tylko czasami ktoś komuś przypadkiem rzuci bombę pod nogi.

Przy okazji omówiono także ponownie model rozgrywki w Lara Croft and the Temple of Osiris, łączący kooperację z rywalizacją. Innymi słowy, gracze będą współpracowali, by rozwiązać zagadki, pokonać przeszkody i nie dać się zabić przeciwnikom (zwłaszcza bossom), ale zarazem będą zmagali się o zbierane indywidualnie klejnoty, pozwalające na odblokowywanie lepszych bonusów, zatem komuś może zdarzyć się „niechcący” zrzucić kolegę w dziurę pełną kolców.

Na koniec przypomnijmy, że gra Lara Croft and the Temple of Osiris zadebiutuje 9 grudnia bieżącego roku (również w Polsce). W czteroosobowych zmaganiach o łupy w Świątyni Ozyrysa wezmą udział posiadacze pecetów oraz konsol ósmej generacji (Xbox One, PlayStation 4).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Lara Croft and the Temple of Osiris

Lara Croft and the Temple of Osiris