Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 listopada 2014, 09:54

autor: luckie

Lara Croft and the Temple of Osiris uzyskała złoty status – zobacz nowy dziennik dewelopera

Lara Croft and the Temple of Osiris zostało już ozłocone, co oznacza, że gra ukaże się bez przeszkód 9 grudnia 2014 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Przy tej okazji studio Crystal Dynamics opublikowało nowy film z serii dziennik dewelopera, skupiający się na zagadkach.

Cóż wyraża lepiej, że gra weszła w status Gold lepiej, niż złote logo? - Lara Croft and the Temple of Osiris uzyskała złoty status – zobacz nowy dziennik dewelopera - wiadomość - 2014-11-19
Cóż wyraża lepiej, że gra weszła w status Gold lepiej, niż złote logo?

Studio Crystal Dynamics ogłosiło zakończenie prac nad Lara Croft and the Temple of Osiris – nowa przygodowa gra akcji ze słynną panią archeolog w roli głównej uzyskała już złoty status. Oznacza to, że nic nie powinno zagrozić premierze zaplanowanej na 9 grudnia 2014 roku. Tego dnia tytuł ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. W Polsce gra będzie dostępna w angielskiej wersji językowej, zarówno w wydaniu cyfrowym, jak i pudełkowym. Dodatkowo żądni przygód fani mogą zaopatrzyć się w przepustkę sezonową oferującą dostęp do popremierowych dodatków. Zawartość niektórych DLC opisywaliśmy w tym miejscu – będą to m.in. skórki i gadżety nawiązujące do kultowych serii z katalogu firmy Square Enix: Hitman i Deus Ex.

Twórcy wypuścili też nowy dziennik dewelopera, w którym omawiają jeden z najistotniejszych elementów Lara Croft and the Temple of Osiris – zagadki. Materiał ten znajdziecie poniżej:

Lara Croft and the Temple of Osiris kontynuuje podserię cyklu Tomb Raider, zapoczątkowaną w 2010 wraz z wydaniem Lara Croft and the Guardian of Light. Od większości gier o Larze Croft odróżnia ją przede wszystkim perspektywa – rozgrywka przedstawiona jest nie w tradycyjnym TPP, a w rzucie izometrycznym. Ponadto „małe Tomb Raidery” oferują tryb kooperacji, nawet dla czterech osób.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Lara Croft and the Temple of Osiris