Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2010, 13:02

autor: Adrian Werner

Celebrytka Kim Kardashian zagra Larę Croft?

Na serwisie ShowbizSpy pojawiła się informacja, która zmrozi krew w żyłach wielbicielom Lary Croft. Według najnowszych plotek, w następnej ekranizacji cyklu Tomb Rider w rolę dzielnej pani archeolog wcielić ma się Kim Kardashian.

Na serwisie ShowbizSpy pojawiła się informacja, która zmrozi krew w żyłach wielbicielom Lary Croft. Według najnowszych plotek, w następnej ekranizacji cyklu Tomb Raider w rolę dzielnej pani archeolog wcielić ma się Kim Kardashian.

 

Celebrytka Kim Kardashian zagra Larę Croft? - ilustracja #1

 

Serwis powołuje się na dobrze poinformowane anonimowe źródła w Hollywood. Przypomnijmy, że najnowszy filmowy Tomb Raider ma być restartem cyklu nakręconym w popularnym ostatnio 3D. Fabuła skoncentruje się na przygodach młodszej Lary Croft i całość utrzymana będzie w bardziej komiksowych klimatach. Spowodowało to, że z główna rolą musiała pożegnać się Angelina Jolie. Tym samym rozpoczęto poszukiwania jej następczyni.

Wybór Kim Kardashian raczej nie przypadłby do gustu fanom. Celebrytka ta znana jest głownie z posiadania dorodnego „siedzenia” i występów w różnorodnych wątpliwej jakości reality-show. Rola Lary Croft byłaby jej debiutem aktorskim. Nikt o zdrowych zmysłach nie powinien się spodziewać, że miłośnicy Tomb Raidera ze zrozumieniem przyjmą wymianę utytułowanej aktorki, jaką jest Angelina Jolie na kogoś, kto jest sławny głównie z powodu bycia sławnym. Pozostaje mieć nadzieję, że są to tylko plotki i producenci filmowi oszczędzą fanom katastrofy takiego kalibru.

gry