Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2012, 18:40

Lara Croft and the Guardian of Light za darmo w przeglądarce

Przygodowo-zręcznościowa gra Lara Croft and the Guardian of Light dostępna jest już za darmo z poziomu przeglądarki internetowej w serwisie Core Online. Podobnie jak w przypadku pozostałych tytułów oferowanych na tej stronie, zabawę będą przerywać nam wyświetlane materiały promocyjne.

Po koniec sierpnia pisaliśmy o debiucie serwisu Core Online, stworzonego przez firmę Square Enix. Umożliwia on darmową zabawę z wybranymi tytułami wydawcy, z poziomu przeglądarki internetowej. Jest ona jednak przerywana materiałami promocyjnymi, które możemy wyłączyć po zapłaceniu pełnej ceny danego tytułu. W dniu premiery usługi dostępne były wyłącznie dwie produkcje (Mini Ninjas oraz Hitman: Blood Money), dziś jednak, zgodnie z zapowiedziami, dołączyła do nich gra Lara Croft and the Guardian of Light z 2010 roku. To oryginalna i jedna z najlepszych przygód jakie w ostatnich latach przytrafiły się pannie archeolog, w której przemierzymy zapomniane ruiny cywilizacji Majów. Gracze mogą w każdej chwili wybrać czy chcą zapłacić 9,99 dolarów i usunąć wszelkie reklamy czy też obstają przy opcji bezpłatnej rozgrywki.

Core Online korzysta z autorskiej technologii opracowanej przez Square Enix oraz Google i współpracuje z przeglądarkami Chrome, Firefox oraz Internet Exploler. Aby uruchomić grę musimy najpierw ściągnąć specjalną wtyczkę i zarejestrować się na stronie serwisu. W dziale pomocy znajdziemy elektroniczne instrukcje wszystkich tytułów oraz ich minimalne wymagania sprzętowe. O dokładnych zasadach działania serwisu informowaliśmy w dniu jego premiery. Square Enix zapowiada, że w najbliższym czasie w Core Online zagoszczą kolejne produkcje, między innymi, Gyromancer oraz Tomb Raider: Underworld.

  1. Oficjalna strona Core Online